Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy idő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy idő előtt kiléptem ennek a gyanús férfinak az èletéből? Többi lent

Figyelt kérdés

Tömören,lényegretörően tavaly szeptember óta ismerem a férfit.

Alkalmi kapcsolatnak indult( mindkét fél beleegyezèsèvel) akkor lépett ki egy hosszú kapcsolatból és nem akart màst...de később elkezdtünk ismerkedni ,a találkák randi jellegűvé váltak.

Később el is mondta hogy szeret és többet szeretne.

Úgy éreztem őszinte volt velem ,de most jön a bibi.

A munkája miatt folyamatosan akadozott köztünk minden.

A talikat állandóan lemondta ,az üzenet két nappal kèsőbb érkezett mindig meg hozzá. 1 napig be volt kapcsolva a telefonja màsik 2 nap pedig ki.

Állítólag kardiológus és pénzügyi tanàcsadó màsodállásban.

Utána is nyomoztam az egyik kórházban (2 kórházban ingàzik) ahol állítólag dolgozik eredmény semmi,nem ismerik.

Tudom,tudom én is azt hittem van valaki neki de újabb ellentmondás: mialatt együtt voltunk rengeteget beszélt a családjàról,a mamájáról.A bátyja most válik és befogadta a gyerekeivel együtt ,mivel a bátyja és felesége nem tudtak már együtt élni.Megalàzónak érezte hogy a gyermekvédelmisek kint jàrtak nàla mivel ő csak segíteni próbàlt mivel ott laknak majd a gyerekek válàsig ÀLLÍTÓLAG

Elmondta hogy a testvére milyen nemtörődöm nem dolgozik a gyerekekre ès egyszer meg is lopta ,de ezt majd ne meséljem el a testvéréről az anyjának.(mi van ?)

Szeptember és januàr között találkoztunk kb nyolcszor(!!!)

Novemberben egyàltalàn nem is talàlkoztunk cserébe sokat beszéltünk telón.Karàcsonykor ügyeletes volt szintén nem.(akkor is csak telefon)..ez még ok,de még utólag sem kaptam tőle egy tàbla csokit sem jelképesen.

Szülinapomat is elfelejtette. A nyolc alkalom alatt elvitt egy baràti társaságba ( mint kiderült fél éves baràti kapcsolatról van szó)

Minnél jobban megismer annàl közelebb és régebb baràtoknak mutat be azt mondta..(ez se esett túl jól)

Mikor kiborultam azt mondta hogy az előző kapcsolata is a munkàja miatt ment tönkre

Hónapról hónapra ígérgetett ,majd mostantól jobb lesz minden,még egy kicsit kell vàrni,én pedig hónapokig hozzá alkalmazkodtam.

Egy pár napja megírtam neki keressen olyat aki tényleg fontos neki ( korábban ezt is mondta ezzel is próbált manipulàlni) mert én lezártam,szavahihetetlennek tartom őt.Azt válaszolta beszéljünk hétfőn de mondtam hogy nem akarom.Csak annyit írt vissza hogy sajnàlja

A kérdés: valóban hülyített vagy szar élet ciklust fogtam ki nàla?

Szerintem arra van időm amire időt szànok...ezt a döntést súgta az eszem ès ràhallgattam,csak az a baj hogy èn is elkezdtem valamit érezni...sőt...

Elnézèst kèrek ha nèhol fàrasztónak èrezted ,vagy hosszúra sikeredett.

26/N



#kétség #bizalomhiàny
2019. febr. 2. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Biztos hogy annak adja ki magát ami? Jól tetted hogy kiléptél! Zsákbamacska embereket jobb elkerülni.
2019. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Megbízhatatlannak tűnik.

Én már ott lezártam volna mindent vele, amikor kiderült, hogy nem ott dolgozik, ahol. Vajon mi másban hazudott még?

Exem volt hasonló akiről kiderült, hogy egy manipulatív, link alak, aki akkor is hazudik, ha kérdez. Nem érdemes szorosabbra venni az ilyen emberekkel, csak rosszul jöhetsz ki belőle.

2019. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom hogy házas ember, csak kikacsintgatott. Valószínű a saját gyerekeiről beszélt neked. Hagyd a fenébe az ilyet, hasonló helyzetben voltam már én is, távkapcsolatnak indult és mindig volt kifogása hogy miért nem találkozunk.
2019. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kamu pasi. Tuti nem az, akinek mondja magát. Erre mérget vehetsz.
2019. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Tök mindegy. Benyelted, megqrt.
2019. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jól, ha ez idő előttnek számít.
2019. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem etetett téged. Akinek fontos vagy és kapcsolatot akar, az tesz is érte. Ez ilyen "talonba jó lesz" szitu volt.

Komolytalan hapi, gyanús, hogy hazudozik is össze-vissza, ilyen emberben bízni se tudsz. Kapcsolat meg egy olyan emberrel, akiben nem bízol, minek?!


30N

2019. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5-ős ha nem mondod nem is tudom meg soha.

Sikerült a kérdèsre koncentràlni:)

Mindegy a többieknek köszönöm az intelligensebb vàlaszokat,èn is ezt gondoltam róla mint ti

2019. febr. 2. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as nem mond hulyeseget,hogy hazas sok mindent meg magyarazna pl:Nem ugyelt karacsonykor hanem csaladdal volt,azert mondta,hogy tesoja es a gyereke nala van,hogy veletlen se probalkozz be,hogy el mennel hozza ha meg igen ki tudja magyarazni.Talalkozasok szama is ertheto lenne igy felesegnek fel tunne ha csak ugy el tunik..Sajnalom :( De igen jol tetted!
2019. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"kardiológus és pénzügyi tanàcsadó màsodállásban." - itt kellett volna leesnie nagyjabol, hogy ez a pasi egy humbug hazudozo, de meg csak nem is az ertelmes fajtabol, nemhogy a többi utan :D. Ez a pasi nos vagy legalabbis komoly baratnos, vagy munkanelkuli vagy pedig valami szar meloval rendelkezo faszi, aki ki akar törni a hetkoznapokbol meg unja a kapcsolatat.
2019. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!