Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy idő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy idő előtt kiléptem ennek a gyanús férfinak az èletéből? Többi lent

Figyelt kérdés

Tömören,lényegretörően tavaly szeptember óta ismerem a férfit.

Alkalmi kapcsolatnak indult( mindkét fél beleegyezèsèvel) akkor lépett ki egy hosszú kapcsolatból és nem akart màst...de később elkezdtünk ismerkedni ,a találkák randi jellegűvé váltak.

Később el is mondta hogy szeret és többet szeretne.

Úgy éreztem őszinte volt velem ,de most jön a bibi.

A munkája miatt folyamatosan akadozott köztünk minden.

A talikat állandóan lemondta ,az üzenet két nappal kèsőbb érkezett mindig meg hozzá. 1 napig be volt kapcsolva a telefonja màsik 2 nap pedig ki.

Állítólag kardiológus és pénzügyi tanàcsadó màsodállásban.

Utána is nyomoztam az egyik kórházban (2 kórházban ingàzik) ahol állítólag dolgozik eredmény semmi,nem ismerik.

Tudom,tudom én is azt hittem van valaki neki de újabb ellentmondás: mialatt együtt voltunk rengeteget beszélt a családjàról,a mamájáról.A bátyja most válik és befogadta a gyerekeivel együtt ,mivel a bátyja és felesége nem tudtak már együtt élni.Megalàzónak érezte hogy a gyermekvédelmisek kint jàrtak nàla mivel ő csak segíteni próbàlt mivel ott laknak majd a gyerekek válàsig ÀLLÍTÓLAG

Elmondta hogy a testvére milyen nemtörődöm nem dolgozik a gyerekekre ès egyszer meg is lopta ,de ezt majd ne meséljem el a testvéréről az anyjának.(mi van ?)

Szeptember és januàr között találkoztunk kb nyolcszor(!!!)

Novemberben egyàltalàn nem is talàlkoztunk cserébe sokat beszéltünk telón.Karàcsonykor ügyeletes volt szintén nem.(akkor is csak telefon)..ez még ok,de még utólag sem kaptam tőle egy tàbla csokit sem jelképesen.

Szülinapomat is elfelejtette. A nyolc alkalom alatt elvitt egy baràti társaságba ( mint kiderült fél éves baràti kapcsolatról van szó)

Minnél jobban megismer annàl közelebb és régebb baràtoknak mutat be azt mondta..(ez se esett túl jól)

Mikor kiborultam azt mondta hogy az előző kapcsolata is a munkàja miatt ment tönkre

Hónapról hónapra ígérgetett ,majd mostantól jobb lesz minden,még egy kicsit kell vàrni,én pedig hónapokig hozzá alkalmazkodtam.

Egy pár napja megírtam neki keressen olyat aki tényleg fontos neki ( korábban ezt is mondta ezzel is próbált manipulàlni) mert én lezártam,szavahihetetlennek tartom őt.Azt válaszolta beszéljünk hétfőn de mondtam hogy nem akarom.Csak annyit írt vissza hogy sajnàlja

A kérdés: valóban hülyített vagy szar élet ciklust fogtam ki nàla?

Szerintem arra van időm amire időt szànok...ezt a döntést súgta az eszem ès ràhallgattam,csak az a baj hogy èn is elkezdtem valamit érezni...sőt...

Elnézèst kèrek ha nèhol fàrasztónak èrezted ,vagy hosszúra sikeredett.

26/N



#kétség #bizalomhiàny
2019. febr. 2. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaja, végülis kapcsolódik a kardiológus a pénzügyi tanácsadáshoz. Ajánlja a páciensnek a legjobb életbiztosítást, ha ott maradna a műtőasztalon a keze alatt? Bónuszként kedvezményezettként lenne megjelölve?
2019. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tipikus alárendelődő kapcsolat. Csodálom, hogy nem tűnt fel, hogy kardiológus meg pénzügyi tanácsadó is. Hát ilyenről nem igazán hallani. Túl sokáig húztad, már amikor kiderült, hogy kamu a munkahely amivel etetett, akkor dobbantanod kellett volna...
2019. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Szerintem felesége van, a gyerekek pedig a sajátjai.
2019. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!