Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik volt az a pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt az a pont a kapcsolatotokban amikor tudtátok, hogy vége?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a vőlegényemmel egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy szakítani kéne, nem vele szeretném lélni az életem.. Ezért érdekelne, nektek mi volt az a pont amikor betelt a pohár?

2019. febr. 6. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem voltam mellette vidám, és nem éreztem magam mellette boldognak. Már nem vártam úgy a találkozásokat, illetve később nem vártam olyan örömmel haza sokszor szerettem mikor elment dolgozni és végre nincs otthon...
2019. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb amit a 3as 4es írt. Amikor már nem annak örültem, hogy munkából hazajövet otthon van, hanem épp ellenkezőleg.
2019. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor masfel ev hazassag utan kezdeményezni próbáltam, es o kihajolt, hogy ujra lathassa a telefonjan a cikket amit epp olvasott..akkor eldontottem, hogy en sem probalkozok meg beszelgetest sem kezdeményezni (az is ugy zajlott, hogy a monitor mogul meg csak oda sem pillantott vagy ja megis akkor olyan arckifejezéssel, hogy nem volt kedvem megszolalni tobbet).. Egy évig voltunk egyutt meg utana.. O dontott ugy hogy elvalunk, mert en elmereszeltem menni egy fiu baratommal es az apukajaval kajálni. Sosem mentunk sehova, ha mentem nem jott velem..így örültem, hogy valakivel kimozdulhatok.. Mire hazaertem azt mondta, hogy másnap beadja. Szerintem, ha mar nem erzed jol magad vele minel elobb zard le. Nekem os jooooval előbb kellett volna akkor nem vesztegetek el felesleges eveket.
2019. febr. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én akkor tudtam, hogy már végleg vége a kapcsolatunknak, mikor már fejben én is elengedtem és nem küzdöttem érte, nem tettem erőfeszítéseket. Ez nem egyik napról a másikra történt, hanem inkább egy folyamatnak mondanám.
2019. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!