Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felkeresnétek egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeresnétek egy normális lezárásért és őszinteségért?

Figyelt kérdés

3 hete már lassan h a barátommal odáig fajult az apró veszekedésfolyamunk, hogy ő úgy döntött, hogy neki kell egy kis pihenőidő, egy kis szusszanás ebből az egészből.

Én is belementem, bár megakartam vna beszélni, de tudom, hogy ő az a fajta, aki nem az a megbeszélős fajta. Gondoltam, hogy egy hét biztos elég lesz neki. Ennek azonban már 3 hete. Azóta nem történt köztünk semmi kontakt, csak annyi, hogy eljött egy nekem szervezett bulira duzzogni, de nem szólt hozzám (én direkt nem hívtam el, nem is kerestem, hiszen ő kérte az időt) csak belekötött mindenkibe, aki hozzám szólt.

Azóta se írt semmi. Én nem tudom, hogy ennek mi értelme van. Sok haverja mondja, hogy nagyon nehéz eset és, hogy én menjek utána, de én már megpróbáltam menteni a helyzetet, de csak lökdös el magától.

Úgy érzem, hogy amég annyit kapok válasznak, hogy "most kicsit pihennem kell, de nem mondtam, hogy el kell, hogy engedj" addig képtelen vagyok másra figyelni és elfogadni, hogy azért 3 hét duzzogás már árulkodó.



2019. febr. 10. 15:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként 3 hónapja voltunk kapcsolatban úm.
2019. febr. 10. 15:44
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt hiányozna az, akit szeretek. Ha tényleg szeretem. Tök mindegy milyen vita volt. Viszont ő kérte a szünetet, így az az etikus, ha ő jelentkezik.
2019. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve várok a normális lezárásra. Valószínűleg már soha büdös életben nem fog hozzám sem szólni. Mi 3 évig voltunk együtt, és egyébként semmi olyat nem tettem, amiért ezt kellett volna kapnom.


Viszont, ha te ezt lezártad és ő nem hajlandó lezárni, akkor nem hiszem, hogy neked kéne utána menni.

2019. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ez a stílus a részéről arról szól, hogy ő semmiből nem enged, neked kell visszavenned... De sok oka lehet, attól is függ, mi miatt volt a veszekedés.
2019. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Szeretnéd helyrehozni ezt a kapcsolatot? Ha igen, akkor írj neki. De ha nem érdekel már, akkor továbbléphetsz így is, felesleges több energiát beleölni.
2019. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Én a helyedben nem tenném.

"Csak" 3 hónapot pazaroltál egy gyerekes, nem egyenes emberre. Ne pazarolj többet.

2019. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő már lazárta..
2019. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Szeretném rendbe hozni, mert személyesen sose veszekedtünk, mindig olyanok voltunk, mint ilyen szerelmem kiskamaszok. Most is eljött a buliba, amibe el se hívtam, délután még nagyon szabadkozott, hogy neki nincs ideje ilyenekre, meg neki dolgoznia kell másnap, erre eljött , hogy látványosan duzzogjon és belekössön minden srácba, aki hozzám szól.

Sok apróságon, féltékenykedett ok nélkül. Flegmázott, mert képtelen volt beismerni, hogy nagyon szeretné, hogy nála aludjak, helyette csak annyit írt, hogy "gyere ha akarsz, engem nem érdekel", aztán 2 napig veszekedett velem, hogy ahelyett, hogy ezen megsértődök, akár át is mehettem vna.

Nem vettem fel neki hajnali 4 kor a telefont, mikor ő sétált haza vmi házibuliból és, hogy én biztos valakivel voltam, mikor aludtam. Vizsgáztam január végén és egy nagyon nehéz vizsgára készültem és miért nem írtam neki egész nap, mert a flegmázás nekem nem áll jól. Ilyen szinten túlpörgette már magát. Szóval megértettem, hogy már saját magából is elege van, hogy így viselkedik, de erre akkor se az a megoldás, hogy ellökdös magától.

Igen gyerekes, hogy 26 évesen így viselkedik, de ha együtt vagyunk minden normális. Csak tudnom kéne mi játszódik le benne. Tényleg az őszinteséget hiányolom belőle.

2019. febr. 10. 16:04
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
keresd fel, hogy TE szeretnéd lezárni a dolgot.
2019. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Így azért már más a sztori... Ez nem nagyon derült ki az első leírásból, de most úgy tűnik hogy jogosan van felháborodva, ha te nem reagálsz, vagy éppen nem tud rólad semmit, és a viselkedésed miatt ő lepattintva érzi magát. Emiatt azzal megbélyegezni, hogy féltékeny... hát cinikusan hangzik.


Innen nézve úgy néz ki, hogy hiányol tőled dolgokat, és neheztel, ami miatt azt érzi, hogy hanyagolod.


Eddig legalábbis ennyit látni a történetből.

2019. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!