Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felkeresnétek egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeresnétek egy normális lezárásért és őszinteségért?

Figyelt kérdés

3 hete már lassan h a barátommal odáig fajult az apró veszekedésfolyamunk, hogy ő úgy döntött, hogy neki kell egy kis pihenőidő, egy kis szusszanás ebből az egészből.

Én is belementem, bár megakartam vna beszélni, de tudom, hogy ő az a fajta, aki nem az a megbeszélős fajta. Gondoltam, hogy egy hét biztos elég lesz neki. Ennek azonban már 3 hete. Azóta nem történt köztünk semmi kontakt, csak annyi, hogy eljött egy nekem szervezett bulira duzzogni, de nem szólt hozzám (én direkt nem hívtam el, nem is kerestem, hiszen ő kérte az időt) csak belekötött mindenkibe, aki hozzám szólt.

Azóta se írt semmi. Én nem tudom, hogy ennek mi értelme van. Sok haverja mondja, hogy nagyon nehéz eset és, hogy én menjek utána, de én már megpróbáltam menteni a helyzetet, de csak lökdös el magától.

Úgy érzem, hogy amég annyit kapok válasznak, hogy "most kicsit pihennem kell, de nem mondtam, hogy el kell, hogy engedj" addig képtelen vagyok másra figyelni és elfogadni, hogy azért 3 hét duzzogás már árulkodó.



2019. febr. 10. 15:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

En 23 vagyok, de nem kezdenék ilyen pasival! Tejfogu!

Nem az anyja vagy neki, hogy te nevelgesd meg patyolgasd amikor duzzog..

Egy 26 eves tudja mar megbeszelni a dolgokat a masikkal barmirol is legyen szo es ne duzzogjon! Nagyon gyerekes! En nem allnek ossze ilyen kisfiuval, de ha neked szukseged van ra, akkor fussal utana es nevelgesd, de hogy az ilyenbol normalis felnott parkapcsolat nem lesz soha az fix

2019. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igen mind a ketten gyerekesen kezdett bele ebbe az egészbe. Sok hülyeségünk volt.

Ő ráadásul egy 4 éves kapcsolatból jött ki, amiben állítása szerint sose volt veszekedés. Ilyen személyiséggel, amivel ő rendelkezik nem tudom, hogy lehetett ezt kivitelezni, de lehet, csak egymásból hoztuk ki a legrosszabbat.

Én is erre gondolok, hogy én lökdöstem el magamtól, lehet néha én is túl flegma voltam.

2019. febr. 10. 16:19
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Olyan vagy mint mikor a bántalmazott magát okolja.. A pasi hetek ota tojik rád szerinted szeret,hiányzol neki,fontos vagy, nem dugott azota,akkor buta vagy ha futsz utána..

40N

2019. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Még a kisebb flegmaságot is lehet druva megalázásnak megélni, tök mindegy melyik fél csinálja a másikkal. Emiatt lesz benne egy olyan érzés, hogy ő "nem elég", meg hogy neked ő sok... nem kell.. stb. Emiatt nyilván féltékeny is lehet, mert régebben nem voltál ilyen, és akkor lehet hogy valaki titokban tetszik... vagy egy idő után te dobod, mert eleged van belőle. És ez csak egy ilyen súlytalannak tűnő flegmázásból indul. Emiatt azt érzi, hogy tiszteletlen vagy vele.


Meg kell beszélni. Nyilván nem reális hogy felvedd a telefont hajnalban. De azért nem lehet nagy a bizalma feléd, ha ilyet mond, hogy mással vagy biztos... nem nagyon bízik benned, és ezt valahogy rendezni kell.

2019. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

És hogyan kezdeményezzek egy ilyen beszélgetést tolakodás és nyomulás nélkül? Nem akarok megint flegmázást belevinni, de szeretném ha érezné, hogy ez az utolsó esélye, hogy lépjen és ne csak beültesse magát a bulimra duzzogni.

Hát annyira nem tojik a fejemre, mert azóta elkezdett instagramozni, előtte ez neki "hülyeség volt", most ő az első, aki megnézni ha kirakok valamit. Tegnap volt a szülinapom, hajnali 5 kor írt, mikor felkelt a munkába.

Ha valakit annyira nem akarnék látni, nem csinálnék ilyeneket. Nem tudom. Úgy érzem ez még menthető, de nem tudom, hogy ez esetben a lesz@rom taktika működik egy ilyen büszke, de sértett embernél vagy ha megyek utána és nem hagyom.

2019. febr. 10. 16:35
 16/25 Rockarc ***** válasza:

Szerintem gondolkodj el rajta, de nagyon. Ugy latszik nala a tobbhetes duzzogas a problemamegoldas egyik lehetseges modja. Vajon milyen lesz az, amikor egyutt eltek es igen durva kerdesekben kell majd kozos dontesre jutnotok? Futoszalagon fognak majd a problemak jonni, bizots, hogy ot szeretned magad melle? Nem tetszik neki valami, akkor meg csak kikoltzik a kertbe a fa tetejere, vagy mi?


Azonnal felejtsd el ezt az embert, az eletben nem fogsz tudni beszelni vele. Barkit megkerdezel azt fogja mondani, ha nem tudjatok megbeszelni a serlemeket, akkor annak csuf vege lesz. A kapcsolat alapja a beszed. Nemcsak nem keresnem, de kerulnem is a helyedben.


42F

2019. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot...😂😂😂
2019. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szülj neki,és majd várd a csodát h nem lép le 3 hetekre durcizni,sok boldogságot..

40N

2019. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
O igy szakit. Nem keresnem. Oszinteseget ugysem kapnal. Ezt igy kell lezarni ahogy van. Egy jo kapcsolat alapja a kommunikacio,ha ez nala hianyzik akkor semmit sem er.
2019. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ő így zárta le. Venned kéne a lapot,és hagyni ezt a hapsit a bánatba. Tök gyerek még.
2019. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!