Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felkeresnétek egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeresnétek egy normális lezárásért és őszinteségért?

Figyelt kérdés

3 hete már lassan h a barátommal odáig fajult az apró veszekedésfolyamunk, hogy ő úgy döntött, hogy neki kell egy kis pihenőidő, egy kis szusszanás ebből az egészből.

Én is belementem, bár megakartam vna beszélni, de tudom, hogy ő az a fajta, aki nem az a megbeszélős fajta. Gondoltam, hogy egy hét biztos elég lesz neki. Ennek azonban már 3 hete. Azóta nem történt köztünk semmi kontakt, csak annyi, hogy eljött egy nekem szervezett bulira duzzogni, de nem szólt hozzám (én direkt nem hívtam el, nem is kerestem, hiszen ő kérte az időt) csak belekötött mindenkibe, aki hozzám szólt.

Azóta se írt semmi. Én nem tudom, hogy ennek mi értelme van. Sok haverja mondja, hogy nagyon nehéz eset és, hogy én menjek utána, de én már megpróbáltam menteni a helyzetet, de csak lökdös el magától.

Úgy érzem, hogy amég annyit kapok válasznak, hogy "most kicsit pihennem kell, de nem mondtam, hogy el kell, hogy engedj" addig képtelen vagyok másra figyelni és elfogadni, hogy azért 3 hét duzzogás már árulkodó.



2019. febr. 10. 15:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Igazán el tudtam volna hagyni a múltkori buliig. Direkt nem hívtam el. Erre elhozza a testét duzzogni és mindenkibe belekötni, aki kedves volt hozzám kb. Most jó még felhozhatom ezt 3x, én emiatt gondoltam meg magam, pedig már egészen elengedtem. De persze valszeg igazatok van.
2019. febr. 10. 21:03
 22/25 Rockarc ***** válasza:

Tehat, ha 3 het duzzogas utan elkezd csaholni azokra, akik szoba allnak veled, akkor teged szeret?


Az emberek tobbsege nem ezt mondana a szeretet definiciojanak. Terj eszhez! Ez az ember nem valo kozossegbe se, parkapcsolatra meg alkalmatlan.


42F

2019. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

De akkor miért zavarja, ha mással ismerkedek? Ezért jött el? Én ha nem akarok valakitől már semmit akkor inkább örülök, hogy továbblépett, nem csinálom még a fesztivált.

Én vagyok a gyenge valószínű, ez kétségtelen.

2019. febr. 10. 22:47
 24/25 anonim ***** válasza:

De akkor miért zavarja, ha mással ismerkedek?

Hát mert megtartana fix puncinak talomba akibe 3 hetente két havonta beleürithet aztán ujabb 3 hét mulva megint ha nics jobb ép kéznél.. Na ezért zavarja,semmi másért..

2019. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Rockarc ***** válasza:

Tehat cseppet sem erzed benne az erzelmi manipulaciot? Azert ment el es kotekedett, hogy erezd rosszul magad, hiszen nem vele vagy. A buntudatodra es a sajnalatodra jatszik, ahogy nezem o jobban ismer teged, mint te ot. Felejtsd el ezt a relativizalast, a sracnak komoly problemai vannak a fejeben. Nem te vagy a megoldas ra, hanem egy orvos. Lehet tobbre is szukseg lesz.


Legkozelebb az ereit vagdossa majd, es a hidra maszik. Utana szaladsz akkor? Hiba.


42F

2019. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!