Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hisztek abban, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy két különvált embernek a távoli jövőben még lesz dolguk egymással?

Figyelt kérdés

3 év után kidobott a barátnőm. Neki első kapcsolat volt, nekem negyedik. Én még most is nagyon szeretem Őt, szerelmes vagyok belé, ő viszont azt mondta, hogy nem volt neki elég amit nyújtani tudtam, ezért ismerkedni kezdett és talált is egy olyan srácot, akivel elmondása szerint jobban összeillenek. Akkor szakított, amikor belezúgott ebbe a másikba. Úgy váltunk el egymástól, hogy nem tudja mit hoz a jövő, ha nem is sok, de van rá esély, hogy évek múlva rájön hogy mégis én voltam az igazi, és akkor ha én is úgy gondolom, még lehetünk együtt.

Én 23 éves vagyok, ő 19.


Nektek mi a véleményetek erről?



2019. febr. 13. 01:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Mi pont így voltunk,pont ennyi évesen.Amikor szakítottunk (mert megismertem valakit, akivel szerintem jobban összeillettem),az akkor exem külföldre költözött.6 év múlva írt messengeren,hogy próbàljuk meg újra. 3 hónap múlva kiköltöztem hozzá,4 ève együtt vagyunk :) van ilyen
2019. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

HA egy kapcsolat a külső körülmények miatt szakad meg, akkor simán benne van hogy lesz folytatás.

Ha a barátnőm egy másik férfiba beleszeretne és miatta hagyna el, akkor mindent kidobnék ami rá emlékeztet és többet szóba nem állnék vele. Soha nem lenne közömbös a számomra, de ha egyszer választott annak következményei vannak.

2019. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszek.
2019. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

"12" vagyok.....

Nem véletlenül vagyok ebben a témában ennyire végletek embere, egy nagy szerelmem hagyott el egy másik férfiért és nagyon nehezen tettem túl magam rajta. Aztán 8 év elteltével elváltak és mit ad isten(közös ismerősök segítsége által)megjelent egy olyan edzőteremben ahol borítékolható volt, hogy találkozunk. Szép volt, csinos volt, de más férfinak szült gyereket. Elmondta a kétperces monológot ,hogy mekkorát hibázott és hogy milyen helyzetbe került, de nem hatott meg. Nem akarok rosszat neki, de segíteni sem fogom, az a legjobb ha nem is látom. Ő a múltam egy része, bezártam, nem akarok foglalkozni vele.

2019. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez a történet csak abban különbözik az itt leírt tündérmesékhez képest,hogy a csaj rendes alátett kérdezőnek.Nem elég jó neki,amit nyújt,ismerkedik másokkal miközben kapcsolatban van.Nehezen találom a hasonlóságot.
2019. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű.


Ha te kivételesen tudsz egy okot erre, hogy miért is lenne dolgotok, akkor lehet. De ha csak ilyen semmitmondó közhelyek alapján akarod bemesélni magadnak ezt, akkor nincs.

2019. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már ismerkedni is kár.Minek,ha a legtöbben valani ex után vágyakoztok,miközben egy másikkal éltek együtt,aki viszont csak valami pótlék.
2019. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!