Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem helyre a rettent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem helyre a rettentően sérült egómat?

Figyelt kérdés
3 hónap után elhagyott egy fiú, aki állítólag nagyon szerelmes volt belém. Magamat jó embernek tartom,(többször is segítettem neki, mikor valami kellett neki) nagyon sok fiú szerint szép és csinos is vagyok, valamint rendes családból származom. Nem is a hiánya fáj már,hanem még ő mondta hogy én mennyire értékes ember vagyok és hogy örökre meg akar tartani, erre csak így egyik napról a másikra elhagyott. Nekem csak az lenne az elégtétel , ha megbánná-persze biztos, hogy már nem fogadnám vissza.
2019. febr. 19. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg volt a segítség és az ingyen pin@. Másra nem volt szüksége tőled. Ő volt gyökér, ne magadban keresd a hibát.
2019. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónap az túró. Csak dugni akart. Tojd le, lépj tovább!
2019. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez életed első elutasítása, hogy ennyire képes sérülni az egód egy szaros 3 hónapos bohóckodás után, főleg, hogy maga az ember nem is hiányzik? a reakciód minden, csak nem egészséges.
2019. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a reakciód alapján meg is érdemled. Valószínűleg mégse vagy olyan tökéletes, mint amilyennek hiszed magad.
2019. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
És akkor most képzeld el mit érezhet rengeteg férfi, akit csak úgy faképnél hagynak a csajok, vagy akiket csak kinevetnek, kigúnyolnak, vagy akikkel szóba sem állnak. Na nekik mennyire sérülhet az egójuk?
2019. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!