Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rettentően magányos vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok és soha nem volt még barátnőm. Évek óta magányos vagyok és nagyon szomoru a hangulatom. Egyszerűen nem tudom mit tegyek, valami miatt nem érdeklem a lányokat. Átlagos vagyok és 170 cm magas és 50-60 kg Nem vagyok csunya mert nagyon sok lány mondta már hogy jól nézek ki. Leírhatatlanul kivagyok mint lelkileg, mint fizikailag. Egyfolytában az öngyilkosság kerülget, mert nem tudom mit tegyek, fogalmam sincs.


Társkeresőket már kilőttem mert már mindent probáltam.


Személyes kapcsolatokat is.... Szóval nem sok tart vissza hogy megőljem magam. Nem vicc!!!! Belefáradtam ebbe a legmocskosabb világba, bezzeg a pánkos ecsetfejű gyökereknek meg van. Szóval az, aki hasonló problémával küzd, írhat. Mit tegyek? Borzalmasan leírhatatlanul magányos vagyok.



2018. ápr. 27. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Inkább menj pszichológushoz, hisz, akinek a fejében megfogalmazódott az öngyilkosság, az lelkiekben tropa és segítségre szorul.

Majd ő agyban rendbe tesz téged. Feltéve, ha szeretnél változni és teszel is érte, nemcsak sajnáltatod magad.

Mindenkinek meg van a maga problémája. Csak az egyénen múlik, hogy hogyan éli az életét tovább.


És te mit teszel az életedért, hogy boldog legyél?

2018. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Lödd le magad ha csak hisztizni tudsz. Ha nem egy csaj mondta talán változtatnod kéne. Gondolom görnyedt vagy és keveset beszélsz. Legyél magabiztos és tiszteletteljes mégis nyomulós kicsit.

Másokra mutogatni h nekik van pedig gázabbak a legnagyobb lúzerség. Ezek szerint mégis jobbak valamiben nem?

2018. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

átérzem ugyan ez van itt is

de a 170 cm az nem átlgos

2018. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
3as legalább a szöveget értelmeznéd, mielőtt baromságot írsz. A csajok pont azt mondták a kérdezőnek, hogy jól néz ki.
2018. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2esnek szántam.
2018. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Legyél trendi és fancy! Nyomd a tömegnövelőt, a szteroidot és gyúrj, tetováltasd magad, öltözködj, szedesd a szemöldököd, szolizz, nyálasodj be. Kb. ennyi a titok.
2018. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6


Nice try, de attól hogy beáll a klónseregbe nem lesz boldog, és kevésbé magányos. Tudod van az úgy, hogy magányos vagy mások társaságában - ennyit érne el vele.


Amúgy semmit nem tudsz tenni ellene - nem magánvélemény, több helyen olvastam, hogy van egy pont ahonnan a magány nem visszafordítható (magány alatt a lelki magányt értem nem a fizikai egyedüllétet ami még kellemes is tud lenni, sőt)

2018. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Járj el szórakozni a barátaiddal, keress hobbikat..

És vegyél kutyát ;)

2018. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Járj el valahová. Valami tanfolyam, tánc, valami esti suli, bárhová.
2018. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!