Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vesz nekem bármit is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesz nekem bármit is, ha elhagyni készül?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy jövő héten elköltözik. Mégis olyasmit vesz nekem, amit szeretek.

Nem nagy tétel, pár száz forintos dolog. Azt mondta, hogy ahogy vásárolt eszébe jutott, hogy szeretem, ezért vett nekem. Ha elmegy, akkor kellene vennie nekem semmit, nem?


2019. febr. 21. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet bűntudata van.
2019. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem szándékoztam benne bűntudatot kelteni...
2019. febr. 21. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet bűntudata az első jól írta.
2019. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán csak ilyen ember, de te ismered.

Szoktam én is ilyeneket csinálni ilyen filléres dolgokban, hogy valamit csak 1-1 ismerősöm miatt veszek meg neki, de nálam ez bárkire vonatkozik, rokon, barát, haver, kolléga...

Vettem már pl. egér formájú gumicukrot egy ismerősömnek, aki nagyon szereti az egereket, és olyat nem hoznak mindig, így amikor volt éppen, meg is vettem.

2019. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindig kérnem kell ha szeretnék valamit. 3 alkalommal kaptam tőle két és fél év alatt valamit is. (Ha kérek, akkor viszont megkapom, amit kérek)


Tegnap egy zsugor ásványvízzel állított haza... :D mint írtam, nem nagy dolog, de nem csinál gyakran ilyent. Pláne nem, amikor rosszban vagyunk. Bár nem mondanám rossznak a viszonyunkat, inkább szomorúnak.


Meg hozott egy üveg alkoholt is, mert szerinte azt szeretem (2x ittam olyant). Nem ittam le magam, talán 3 centet ha ittam.

2019. febr. 21. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet, hogy nem tud mit kezdeni magával, és ez valamiféle pótcselekvés neki ebben a helyzetben.
2019. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én többnyire alszok, mire hazaér (ha nagyon akarom, fent tudok maradni, de most nem akarom, tehát tegnap is aludtam), így nagyon nem lehetek zavaró. Talán max a horkolásom, ha horkolok. :D


Ő keltett azzal, hogy simogatja a kezemet, tudja, hogy azt szeretem (ezt mondta, erre ébredtem.

2019. febr. 21. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár száz forint semmi, egy apró figyelmesség. Azért mert elköltözik, még lehet figyelmes.
2019. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!