Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a nőknél a csend?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a nőknél a csend? Szerintetek elhagyni készül?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már régóta együtt vagyunk és nagyon szeret engem, de mindig piszkál hogy szerinte nem vagyok elég romantikus. Én hozom amit tudok de tényleg nem vagyok egy nyálas... Pár napja újra rakezdett a műsorra, hogy szeretethianya van aztán pár napja nagyon csendes is, alig tudok belőle kihuzni pár szót pedig ahogy nagyon cserfes... Szerintetek el akar hagyni? Mert én szeretem csak nem vagyok romantikus típus mostanában
2018. dec. 10. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Van egy pasi aki csapja neki a szelet. Szépeket mond, szerelmes verseket küldözget, apró ajándékokat vesz neki. Szóval próbálja megdönteni. Ilyenkor okvetlen előjön benne hogy összehasonlít téged vele.

Kapcsolj rá ezerrel, vegyél neki virágot, küldj szivecskéket napközben, tegyél a párnájára egy csokit. Szóval vagy teperj vagy szállj ki a versenyből és add fel.

2018. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy romantikus és neki ilyen pasi kell, akkor ne hidd, hogy melletted fog maradni.
2018. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, van miért aggódni, főleg ha ez a probléma részéről nem először került kifejtésre és úgy érzi, nem változott semmi.

Én is anno az exemnél mondtam szépen, kedvesen, türelmesen, majd egyre kevésbé szépen, majd hisztiztem, majd elhallgattam. Ott volt vége, mert már arra se volt erőm, hogy kinyissam a szám. El is váltak útjaink.


30N

2018. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Boldogtalan melletted, és annak sose lesz jó vége. Olyan pici dolog is elég egy nőnek, úgyhogy ne mondjad azt, hogy nem vagy romantikus típus, hanem vedd azt a nyomorult fáradságot, és tegyél végre valamit. Abba nem halsz bele, ha veszel egy szál virágot, vagy főzöl neki egy kávét reggel. Nem kell nyálasnak lenni, meg versikéket írni a naplementében, elég leírni egy papírfecnire, hogy szeretlek, és bedugni pl a zoknijába, vagy bármi kis apróság, ami kimutatja az érzéseid, és a nő lelkének szárnyakat ad. Ne mondjad azt, hogy ez olyan marha nagy feladat, hogy nem vagy képes rá! Ha szereted, akkor boldoggá akarod tenni, nem? Akkor mire vársz? Ennyit sem ér neked a csaj?
2018. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy nő elhallgat vagy új hajat csináltat, ott már nagy a baj. Emészti őt valami belül.
2018. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Legyél romantikusabb. Nrm nagy dolog. Pár gyertya, kád víz, esetleg habfurdo(párszáz Ft a DMben egy nagy, nem nagy tétel), masszírozd meg, főzz neki teát/kávét, néha írd meg neki, hogy hiányzol, küldj/mutass neki valamilyen szép szerelmes dalt, hogy ő jut róla eszedbe, ölelgesd még csak úgy, bokolj neki, adj neki apró ajándékokat, találj ki közös programot (korizás így télen, esetleg színház) , ilyesmik.

Legjobb: mondd el neki, hogy miért szereted. Mondjuk spontán egyesével sorolt el neki, akár üzenetben,akár személyesen. Pl szeretem benned, hogy x.

Esetleg kérdezd meg, hogy mit tehetnél, hogy segíts neki, jobb legyen a napja.

Röviden: SZERESD! És ne hagyd abba pár nap után.

2018. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó válaszolóval nem igazán értek egyet. Az miért jó, ha belekényszerítünk valakit egy olyan szerepbe, ami abszolút nem ő? A hölgy biztos boldogabb lesz tőle, a kérdező viszont annál frusztráltabb.

Igazából én azt mondanám, hogy nem igazán illetek össze. Semmi közöm hozzá, de szerintem a probléma inkább a pároddal van, túl sok szerelmes filmet nézett vagy nem tudom. A romantika sokkal tágabb fogalom gyertyáknál meg szerelmesleveleknél. Akinek ilyen elvárásai vannak és ezt tekinti romantikának az kicsit szerintem távol jár a való világtól, de ez csak személyes vélemény.

Az a baj, hogy ilyenkor már "késő". Hogyha állandó probléma, hogy nem vagy elég romantikus akkor hiába változtatsz ideig óráig. Ha pár napig fáradt vagy mondjuk és elmaradnak a gyertyák meg a szerelmes levelek ugyan úgy indul majd a piszkálás, hogy nem vagy elég romantikus. Nekem ez nem esne jól egy kapcsolatban, szerintem neked sem. Ha emiatt elhagy igazából nem veszítesz sokat, egyszerűen nem illetek össze.

2018. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Ja, nem veszít semmit, ha elhagyja... HAHAHA


Próbálj meg egy olyan nőt találni, aki belemegy egy olyan kapcsolatba, ahol a férfi se egy bókot nem mond, se egy árva ajándékot nem vesz soha, és sehogy nem érzékelteti a nővel, hogy fontos neki... Próbálj meg ilyen nőt találni...


Sok sikert hozzá...

2018. dec. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

7: Látszik, hogy egyáltalán nem ismered a nőket...


Annak az esélye, hogy olyan nőt találjon, aki nem igényli ezeket, igencsak kicsi. Lehet, hogy Mucsaröcsögén egy tenyeres-talpas, férfihormonoktól duzzadó, vasvillával ganajozó, gumicsizmás Mariska megelégszik a praktikus verzióval is, de egy normális nő tuti nem fog tudni ilyen lelki sivárságban létezni.

Ahogy a pasik sem lesznek boldogok szexuális kielégülés nélkül, úgy a nők sem lesznek azok érzelmi kielégülés nélkül, amit a romantikus/intim pillanatok adnak meg nekik, ezt tudomásul kell venni.

2018. dec. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 9. válaszoló, jómagam is nő vagyok. De ezt a fajta nyáladzást abszolút nem igénylem ahogy sok más nő sem. És látom is magam körül, hogy sok nő mit ért az alatt, hogy "jajj az én párom soha nem romantikus". Szó szerint a gyertyák meg a nyáladzás hiányát. És azt észre sem veszik, hogy a párjuk ezer másik módon mutatja ki, hogy szereti őket. Számomra ez csak az érzelmi intelligencia hiánya. El kell fogadni, hogy mondjuk a párunk nem úgy mutatja ki a szeretetét, mint mi. Ez érzelmi intelligencia kérdése.
2018. dec. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!