Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől változhatott meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg egy nap alatt a véleménye? Vajon most is csak meg kell várni hogy lenyugodjon és fog írni? Vagy ne keressem mert ennyi volt?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon ideolgesítő vagyok, kiakadok a párommal kapcsolatban olyan dolgokon amiken más nem akadna ki. Volt már egy éve hogy szakítottunk kb két hétre. Akkor is ezen akadt ki hogy én mindenen hisztizek és nem tudom őt értékelni (ami jogos egyébeként).

Csütörtökön is messengeren volt napközbe egy ilyen kirohanásom, ő csak nyugtatgatott hogy szeret, és másnap találkozunk és meg fogjuk beszélni mert ő meg akarja menteni a kapcsolatot. Aznap is sajnos valamiben még később bele kötöttem és össze vesztünk. Azt mondtam neki gondolja át és találkozzunk pénteken a végleges válasszal, hogy ki mit akar a másiktól a továbbiakban.

Pénteken én nagyon sokat gondolkoztam a találkozásig, szinte szakítani terveztem. Mikor találkoztunk kicsit távolságtartóbb volt, nem erre számítottam. Átbeszéltük a dolgokat és mondhatni közösen döntöttünk a szakítás mellett. Nekem nagyon fájt, ő pedig nem az aki nyíltan mindig kimutatja az érzelmeit.

Mikor haza ért le is vette hogy kapcsolatban vagyunk. Írtam neki pár sort, először idegesen, majd nyugodt hangvételben. Az utóbbira reagált is. Mondta hogy sajnálja hogy mindent utólag látok be. Szép életet kívántam neki, ő is nekem.

A múltkori ilyen szakításnál egy időre mindenféle kapcsolatot megszüntetett velem mert nem akarta hogy zaklassam.

Most vajon csak azért nem szüntetett meg velem minden kapcsolatot mert még lenyugszik és van rá esély, hogy kibéküljünk, vagy csak azért nem mert most nem írogatok neki folyton?

Egyébként ő is olyan hogy később megbánja a dolgokat. És előfordult hogy ha látta hogy en nem keresem akkor ő keresett engem.

Tudom nagyon gyerekesen hangzik ez az egész de nem értem mitől változott meg a véleménye egy nap alatt.

Szerintetek fog még keresni és várjak rá még 1-2 hétig vagy mondjak le róla ezek után? :(



2019. febr. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz kelleni úgy hosszútávra senkinek,hogy nem értékeled és feszt hisztizel.

Nem kell mindig mindenen bepukkadni es hisztériázni,mert látod,meglett az eredménye.Keress mást,ő is fog találni olyat,aki értékeli őt.

2019. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akit érdekel majd a párod*
2019. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom mondani, hogy előbb kellett volna gondolkodni, nem utólag bánni a hisztiket.

A legjobb amit tehetsz, hogy felnőtt módjára békén hagyod. Az idő majd eldönti, ha hiányozni fogsz neki, megkeres. De ha zaklatod, csak eltaszítod.


30N

2019. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!