Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Alig ismertem, mégis kikészíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig ismertem, mégis kikészített és depresszióba kerültem érzelmileg. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok és 1,5 hónapja megismertem egy lányt. Sajnos a gyengém, hogy hamar elragadtatom érzelmileg és nagyban gondolkodom.


Közel engedtem magamhoz, majd ahogy alakulgattunk hirtelen másik férfival volt amit megláttam és ennyi lett.


El akarom felejteni, mert tudom, hogy sose lettünk volna jók. Mégis megőrülök mert mindig ő jár a fejemben.


Látni akarom őt és mivel kisebb a város és én hülye rá is játszom erre és direkt arra megyek.


Tanácsot kérnék, hogyan lépjek túl, mert nagyon megzuhantam.


2019. febr. 25. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld bele magad, ne kötōdj érzelmileg valakihez, akit alig ismersz...
2019. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd magadban, hogy neki nem jelentettél sokat, hisz megcsalt. Aki egyszer megtette, megteszi másodszor is. Egy ilyen kapcsolatban nem lennél boldog sosem. Most leginkább az fáj neked, hogy nem kellettél igazán neki, de ez csak hiúsági kérdés. Inkább beszélgess, flörtölj másokkal, abba ölj energiát, mert erre a nőre ez felesleges időpocsékolás csak. Mindig 1 napra tervezz előre, találj programokat, amik elterelik a figyelmed. Aztán majd azt veszed észre, hogy fokozatosan elfelejtesz gondolni rá.

Kitartást neked!

2019. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ezüstkutya ***** válasza:
Ez kémia, majd elmúlik. Tét többet a tükörbe a szokottnál és lásd meg mit a csaj nem. Szerezd vissza a hited.
2019. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

"Tét többet a tükörbe..."? Ezzel mit akartál mondani neki?


Idővel elmúlik talán, de nem biztos. Az is lehet hogy elkelne még 1-1 "pofon" tőle, ami észhez térít, hogy kivel van dolgod. :) Segíthet, tapasztalatból írom. :) Szóval beszéllj vele, elküld a francba és könnyebb lesz. :)

2019. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj lesz elkerülni és lefoglani magad

Ez a legveszélyesebb Mikor csak álmodozol és évekig bene ragadsz a semmibe

Legyen 2 munkád sportolj turáz

Fél éves kemény leszoktató kura kell

2019. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy illúzió, ahogy mondani szokták. Fáj, hogy nem kellettél, hogy te mindent beleadtál, a másiknak meg csak egy név vagy a listáján. Csak akkor múlik el, ha megtanulod jól érezni magad a saját bőrödben.
2019. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!