Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legrosszabb szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb szakításotok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ami iszonyatosan fajt, egy 1 honapos nyaralas alkalmaval nagyon belezugtam egy sracba, masik orszagban elt, ott elvaltak az utjaink, nem kerte h koltozzek ki, pedig mentem volna elso csettintesre.

Majd felbukkant par honap mulva h eljonne meglatogatni Budapesten. Ember nem volt meg annyira boldog, meghallgattak az imaim, hat idejon, szereeeet stb, majd 2 nap mulva irt h a baratnoje szerint nem jo otlet es inkabb nem jon. Akkor szo szerint padlot fogtam, napokig bogtem es csak Kelly Clarkson The trouble with love is cimu szamat hallgattam vegtelenitve mikozben a lakotarsam probalt felkaparni.


Akkor meg nagyon tudtam (volna) szeretni.

Kesobb durvabb szakitasok sem viseltek mar meg ennyire. Mindig jon masik.

2019. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Külföldön tanultam egy ideig.Megbeszèltük,hogy amint végzek a vizsgàimmal,elmegyünk közösen nyaralni.Meglett minden vizsga,nagy boldogan készültem a nyaralàsra:edzőterembe jártam,új fürdőruhát vettem,szép új ruhákat a nyárra.Mindent szépen gondosan becsomagoltam.Találkoztunk,kérdeztem mikor indulunk,és szakított velem.Egy hét múlva megváltoztatta a borítóképét,ahol boldogan nyaralt egy másik lánnyal.
2019. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

4 évig voltunk együtt. Nekem első szerelmem, első párkapcsolatom. Minden tökéletes volt, soha nem veszekedtünk, mindent megbeszéltünk, terveztük az összeköltözést, ezért dolgoztunk keményen mindketten.

Aztán karácsonykor minden előjel nélkül üzenetben szakított és letiltott mindenhol, a hívásaimat is tiltotta. Elmentem hozzá (200 km-re lakik tőlem), de azt hazudta, hogy nincs otthon. Azóta is próbálom felvenni vele a kapcsolatot, minden nap érte kü

2019. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
zdök, csomószor voltam már nála, hátha eltudom kapni egy szóra. Annyira lerobbantam miatta lelkileg, hogy már második alkalommal vagyok azóta pszichiátrián.
2019. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

#2 huhu ez kemény :D


Nekem első kapcsolatomnak lett vége lassan egy éve, távkapcsolat volt 3 évig tartott nagyon szerettük egymást terveztük az ősszeköltözést,minden nap beszéltünk órákat skypeon meg messengeren egész nap, egyik naprol a másikra mintha fejbevágták volna megváltozott,épp bulizni volt amikor szakított üzenetbe mert,hogy már nem szeret úgy mint rég és nem érez úgy. Nagyon nehéz volt túltenni magamat rajta elhagytam az országot is miatta pár hétre,hogy jobban felejtsek és még a saját ágyamba se aludtam egy ideig.letiltottam mindenhonnan azt sem tudom él e vagy hal, egyszer instán a blokkolt embereket néztem és ott volt a profilképén egy másik kandúrral az nem esett jól annyira de nekem is tovább kell lépnem jöhet a következő alapon. Még kicsit bulizok meg a hobbiknak élek aztán belevetem magam a párkeresésbe :D

2019. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Valoszinuleg az enyem viszi a palmat de akkora sokkot kaptam h jo masfel evig fel sem ebredtem es nem fajt annyira. Dec elejen hazajott a ferj es bevallotta h 7honapja csal azzal a csajjal aki az o haveri korebe tartozott, akinek vettem szulinapi tortat, kitalaltam a szulinapi ajandekat es neha jott szittelni a 20honaposunkat.

Jan1 elkoltoztem anyamekhoz, feb 14 volt egy nagyon kemeny nap amikor mar eselyes volt h megszulok es nem akartam a szerelmesek napjat a "szerelmunk gyumolcsenek" szulinapjanak hiszen a ferjem mar a szerelmevel unnepelte es nem velem. Szerencsere a bebi vart meg par napot aztan az ido meg szepen begyogyitott mindent.

2019. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Már egy pár napja motoszkált bennem az érzés, hogy a barátnőm megint az exével kavar...egyik este amikor mentem, hozzá minden kitisztult. Akkor este már késő volt nem hozta szóba, kifelé fordultam és aludtunk. Reggel a kávé mellé, feltettem a kérdést, miközben a lepedőn egy érdekes foltot próbált eltűntetni. Már nem volt mit tagadni, úgy megb..ta az exe, hogy azt se tudta mi folyt ki belőle, és engem még beengedett abba az ágyba. Felkeltem és eljöttem tőle...
2019. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 id. forgó csaba válasza:
0%
Na, amikor a bankár csajom szakított velem, és visszavette a 911-es porschét,ráadásul a lakásából is kitett, na az nagyon szarol esett! 1 napig nem tudtam alkoholt venni a számba.... HÚ! most is kiver a víz!
2019. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!