Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legnehezebb vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnehezebb vagy a legfájdalmasabb szakításotok?

Figyelt kérdés

Hol történt és milyen volt a szituácíó? Miért volt a legnehezebb, hisz minden szakítás nehéz, de mégis vannak legfájdalmasabbak vagy legrosszabb szakítások.

Van akivel a születésnapján, van akivel telefonon, pl, nekem a legutobbi az sms-ben történt.


Lehetséges hogy buta kérdés, de a kiváncsiságom az túl nagy ahhoz hogy ne kérdezzem meg a népet.



2018. jún. 19. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem annyira nyögvenyelős, hogy még nem is szakítottam. Inkább ülök a langyos vízben és elvagyok.
2018. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, amikor lelkileg hónapokon át tépázott az akkori párom, és végül szakítottam vele. Előtte többször próbáltam helyrehozni, de teljesen hiába. Nagyon nehezen szakadok el emberektől, tőle is nehezen szakadtam el, pedig egyáltalán nem szerettem semennyire sem már a végén. Utána hisztériázott, fenyegetett, bőgött, és tovább szívta el minden lelki energiámat, és nehéz volt empatikusan reagálni, miközben már oda jutott, hogy semmi más nem volt a szememben, csak egy rettenesen szánalmas, ocsmány, undorító tróger, és nem igazán omlottam volna össze még attól sem, ha meghal.

Azért ez a legfájdalmasabb szakításom, mert fiatalon éltem át ezt a lelkileg bántalmazó, kimerítő helyzetet, és sokat elvett belőlem.

2018. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom akaratán kivűl beleszeretett egy nagyon kedves és aranyos lányba viszonzottan. Miattam még magának sem ismerte be a dolgot. Én viszont felismertem, hogy ők sokkal jobban összeillenek mint mi. Így volt egy szívet tépő beszélgetésünk 3-asban.
2018. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en laptopom hasznalta, chatelt egy csajjal, aztan ezt meglattam, es elolvastam.. azt irta,hogy a mi szerelmunk mar elmult. Kozben probalta felszedni a csajt.

Aztan a szemembe is megmondta,hogy mar csak a hugakent szeret, utana meg hitegetett egy kicsit, en hulye meg remenykedtem,hogy helyre tudjuk hozni, de a vege az lett,hogy kidobott.

Mar a kapcsolat vege elott egy evvel elmultak az erzesei, csak sajnalt, ezert nem szakitott.

Kozben erzelmileg, testileg tonkretett, de az mar mindegy, reg volt :)

2018. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőmmel. Már hónapok óta rossz volt a dolog, ő kb. minden találkozásunkkor sírt és tanácstalan volt én pedig kapaszkodtam belé, próbáltam megmenteni a kapcsolatot. Láttam hogy szenved de képtelen voltam kimondani, hogy vége. Aztán utoljára találkoztunk, nem sírt, de láttam, hogy nem boldog. Nagy levegőt vettem, és kimondtam hogy vége, láttam rajta a megkönnyebbülést, sose felejtem el azt a nézést.

Az utána lévők nem voltak vészesek, mindegyik csendesen, sárdobálás nélkül történt.

2018. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az irgalmatlan sok barátzóna után végre megadatott, hogy párom legyen rendesen. Én még mindég szerelmes voltam belé és amikor véletlen megláttam az utolsó üzenetét egy másik pasival chatelt. "Most ne írjál, páromnál leszek pár napig"... Ez rántott ki a rózsaszín ködből. Többi már csak történelem. Jah kultúrátlan adtam ki az útját, még haza is vittem a cuccaival kocsival. (Ezen meglepődött) kb 6-7 hónapig padlón voltam, mert már elterveztem(tünk) elég sok mindent. Fizikailag és lelkileg is lefonnyadtam, eleve szuper szenzitív vagyok, gondolhatjátok mennyire a mocsár alján dagonyáztam. (És magamat martam, hogy hol rontottam el!) :S


De az erkölcsi győzelem az enyém így utólag, mert egy közös barátnőnek menőzésből elszólta magát nem olyan rég, hogy 1 éve van szexpartnere, ő is csak ennyit kérdezett vissza reflexből, hogy de akkor még nem velem volt? ŐŐŐŐ, busted :)

(Szakítás előtt új munkahely 1 hónappal, ott ráizgult egy pasira)


Ennyi. :)

2018. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: Jajj már látom nem adtam diszklémert erre: "Most ne írjál, páromnál leszek pár napig"


Biztos lesz olyan fórumtárs aki ebbe bele fog kötni. Nos annyit kell tudni a sztoriról, hogy nálam sokkal extrovertáltabb személyiség volt és sok barátja volt, innen-onnan. Régi baráti kör, ex-munkatársak stb. Még mutogatta is, hogy régi férfi munkatársa, Gipsz Jakab küldte neki a képeket, hogy kerti partin vannak családjával és mekkorákat kajáznak stb... Szóval, igen, tisztában voltam a sok ismerősével. Sosem voltam féltékeny... De az volt ad-abszurdum a sztoriban, hogy ha valaki ráírt, akkor ha módjában állt, akkor válaszolt, nem volt sosem sunnyogás.

(Várjál még, mert XY rám írt, ne indítsad a vokingdedet még kategória)


Akkor ezt miért kellett elsunnyogni? Igazam lett. :)

Na ennyi. :D

2018. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont a szuletesnapomon történt a dolog . Előtte egy hónappal már osszevesztunk mert pont a születésnapomra esett a keresztfiam kereszteloje illetve abban a hónapban volt meg az éves fordulonk is . Szerettem volna ha eljön velem a keresztelore de ő levágott egy hisztit hogy ő neki nem fontos ez az egész nem foglalkozik ezekkel a család kérdésekkel és ha nem lenne a szulinapom el sem jönne .. végül egy nappal előtte bocsánatot kert majd belátta hogy igazam van és csak eljön velem .. aznap eljött , nála aludtam volna de ő leszervezte a haverjaval hogy mennek este futni együtt én majd addig otthon maradok a szüleivel (mivel én aznap este indultam volna vissza külföldre és szulinapom volt ő) totál kiakadtam hogy ennyire nem képes hogyha már megyek vissza és alig láttuk az elmúlt hónapban egymást velem legyen akkor inkább visszamegyek és tudok otthon is egyedül ülni majd kivitt az állomásra és szakitott .. én vagyok beállítva a legszemetebb ,hisztisebb embernek a világon .. miért fajt ez a legjobban ? Mert egy éven keresztül olyan szeretetet adtam neki és mindent megtettem érte , és utólag láttam be hogy egy olyan dologba kapaszkodtam ami csak a fejemben létezett ..magamban csalódtam és ezért is nehéz most feldolgozni
2018. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két exem volt, mindkettővel gáz volt a szakítás.

Az elsőre rettentő mérges voltam. Úgymond kalitkába akart zárni. A sérelmeimet viszont vissza kellett nyelnem, végig se hallgatta nagy sértettségében, hogy miért szakítok vele.

A másodiknál higgadtabb voltam. Szépen, értelmesen, normális hangnemben elmondtam a fickónak, hogy többé nem akarok találkozni vele. Szépen váltunk el, nyugodt voltam, hogy sikerült intelligensen kezelni, miközben volt oka a szakításomnak, elég komoly.

Hát a debilje utána elkezdett zaklatni durván, mondván, nem is veszekedtem vele, ezért ő nem vette komolyan, nem hitte el a szakításom. Nem hittem a fülemnek.

2018. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!