Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már durva szakításotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már durva szakításotok? Hogy történt? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senki történetén csámcsogni, csak az a helyzet, hogy 6 évnyi kapcsolat után szakítok a barátnőmmel. Sajnos eléggé elhidegültünk egymástól, továbbá teljesen eltérő terveink vannak a jövőre nézve. Szerintem már ő sem úgy szeret mint az elején, de eléggé ragaszkodó típus és biztosan rosszul viselné a szakítást. Bevallom félek a helyzettől, mert emberileg szeretem és tisztelem őt nem ezt érdemelné, de együtt nem lenne hosszú boldog életünk az biztos.
2018. aug. 22. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Velem még nem történt durva szakítás, mindig én koccoltam le előbb, de én már dobtam ki srácot durván. Fél évet voltunk együtt, mikor úgy éreztem, kezd rámtelepedni. Minden egyes nap írt, hívott, találkozni akart, sok volt szimplán. Aztán mikor mondtam neki, hogy szakítsunk, vissza könyörögte magát. Két hónap eljutottam oda, hogy már a lélegzetvétele is idegesítővé vált. Na akkor tudtam, hogy lépni kell. Mindig hűséges voltam amúgy, de akkor úgy akartam hatni rá hogy egy életre megutáljon. Azt hazudtam neki, hogy megcsaltam. Kiborult eléggé, kiabált is, de még aznap különmentünk, nem volt több könyörgés. Sajnáltam szegényt egy kicsit, de örültem is, hogy végre szabad vagyok.
2018. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem volt durva - annyira - inkább a maga morbid módján mulatságos volt. Elmesélem szívesen :)

Egy parkban voltunk az utolsó találkozón. A lány folyamatosan panaszkodott meg szapult, tételesen sorolgatta, miért nem jó neki velem, mire én felütöttem a laptopot, és elkezdtem játszani rajta City of Doom-t (nagyon jó játék). Mivel így egyből sokkal jobban éreztem magam, kevésbé gondoltam rá, hogy mostantól nem vagyunk együtt. A volt barátnőmet ezzel szemben elképesztően felmérgesítette a jelenet, dühében szó szerint szóhoz sem jutott, és mérgében lelépett :DDDDDDDDD


Tudom hogy nagyfokú szemétség volt tőlem, de olyan jóízűt kacagok mindig mikor eszembe jut ez a jelenet :DDDDDD

2018. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem volt, anno leültünk, megbeszéltük és elköltöztem.


De a páromnak... hajjaj, ott az exe összetört ezt-azt dühében, aztán mikor a cuccaiért ment, akkor meg hívott valami kigyúrt állatot (mintha a barátom akár hangyányit is agresszív lenne, hogy félni kelljen tőle :D), aki majdnem megverte a kedvest, szóval jah...


Ismerősöm meg a bíróságra járt, hogy "zaklatja az exét", holott a csaj leöntötte valami folyadékkal, ami akár sav is lehetett volna, szóval vannak csúnya dolgok.

2018. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy viszonylag pitiáner vitánk, amivel a gyenge pontjára tapintottam, ezt belátom, akkor felpattant, meglökött, majd rávert az üvegajtóra, amiből az üveg ezer darabra törve a szoba túlsó faláig repült és ha fél méterrel arrébb állok, ma már nem lenne arcom. Utána vernyákolt egy sort, hogy vérzik a keze, nem kötözöm be? Megmondtam neki, hogy azonnal takarodjon. Igazából nem a szakítás volt a durva, hanem a durvasága vezetett szakításhoz. 2 éve voltunk együtt és tapasztalatlan voltam még férfiak terén, nem feltételeztem róla, hogy veszélyes lehet rám fizikailag, a családomban se láttam erre soha példát. Utólag visszagondolva volt előjele: egy vitánál a térdére csaptam dühömben és akkor eszeveszett üvöltözéssel a padlóhoz csapta a mobiltelefonomat. Igazából akkor ismertem meg őt igazán, amikor apám elköltözött itthonról és kettesben maradtunk. Pontosan tudta, hogy onnan kezdve ő van erőfölényben. Ekkor a szakítás csak fél évre szólt, mert egyedül voltam és iszonyúan nehéz anyagi helyzetben, érdekből engedtem hogy visszaköltözzön. Kb. 1 évig nem bántott, nem volt dühkitörése sem. Aztán megint rájött az az időszak, a munkahelyén is mindenkivel baja volt, kilépett. Az autóban vezetés közben leverte a visszapillantót és üvöltözve száguldozni kezdett, amikor eltévedt és annyit mertem mondani: na, ez is az én hibám lesz...Halálfélelmem volt. De az volt az utolsó alkalom. Nem sokkal később szakítottam vele. De megengedtem, hogy maradjon még fél évig, amíg anyagilag össze nem szedi magát (mint mondtam, épp otthagyta a munkahelyét és tél volt, az anyjáéknál nulla fűtés...). Fél év múlva se akaródzott neki elmenni, pedig akkor már fél éve másik férfival jártam - hát igen, elég abnormális időszak volt. Szóval nem akart elköltözni, míg el nem kezdtem neki csomagolni. Nagyon féltem. Üvöltözött egy sort. Én a szobámba bújva rettegtem, amíg kitombolta magát. Emlékszem, annyira féltem, hogy amikor a teraszon felkapcsolta a villanyt, egy pillanatra lángoknak véltem a fényt, azt hittem, rámgyújtotta a házat. Nem volt mellettem senki, hogy megvédjen. Féltettem az új páromat is, de utólag azért azt hiszem, mellettem lett volna a helye.


Röhej volt az egész.

2018. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Lebukott, hogy csókolózik közös ismerősünkkel/barátnővel. Sajnos buli közepén, ittasak voltunk. Kiderült már jó ideje viszonyt folytatnak. Még neki állt feljebb ezért sajnos eldurrant az agyam és belerúgtam a lábába. Nem védeni akarom magam, de ebben benne volt, hogy egyszer fertőzést kaptam el tőle; felvételi előtt két nappal derült ki a megcsalás; ő kérésére nem jelentkeztem előbb a helyre; miatta költöztem másik városba stb. A lányról leszedtek. Elég prosztó módon viselkedtem. Otthonról hoztam, szerintem egész életemben ez volt a legvállalhatatlanabb szereplésem. Én azt vallom, hogy sunyi dolog megütni férfit, mert nyilván nem fog visszaütni. Szóval szégyellem magam. De ő is egy ordas ... volt.


Gondolom a barátnőd nem ilyen állat módon fogja lereagálni.

Hat év az hosszú idő, de tényleg jobb, ha most lépsz, gondolom fordulópont előtt álltok. Szerintem ilyen nincsen, hogy mit érdemelne, hiszen neki is előnye származik ebből hosszú távon, őszinte leszel vele. Remélem menni fog. :/

2018. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hozzátartozik, most visszaemlékezve egyszer elég durván fenyegetett fizikális dolgokkal, részeg volt, véletlennek köszönhető, hogy nem lett baj.
2018. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


#1

Mi is együtt voltunk koli miatt majdnem 6 évet. Most távol lakunk egymástól de ő már kb összeköltözést tervezi míg én rosszul vagyok az ötlettől is, hogy együtt éljek vele megint. :(


#2

Hát ez a sztori kész :D :D :D


#3

Hát ezek durvák ilyenre azért nem számítok.


#4

Nem semmit kellett neked sem átélned. Örülök, hogy megúsztad komolyabb sérülés nélkül.


#5

Hát nem volt szép amit veled tett, megértelek amiért úgy viselkedtél.


Nekem az a legnagyobb félelmem, hogy ordítani, bőgni fog hangosan és sajnos csak publikus helyen tudunk szakítani a nagy távolság miatt. Kis csendes egyébként de félek, hogy kiborul rám hangosan és jelenetet rendez. Nem hiányzik végképp, még a végén nekem esnek, hogy miért bántom szegény lányt :O

2018. aug. 22. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:

2 volt olyan amit durvànak éltem meg.

1. 19 évesen összejöttem életem első pasijàval. Jól elvoltunk, kedveltem, vonzódtunk egymàshoz, jàrogattunk , haladtunk szép lassan. 4 hónap utàn eljutottunk a konkrét szexig is. Hatalmas csalódàs volt.Vagy 2 percig lökdösött...aztàn vége volt. Majd közölte, hogy takarodjak, köztünk vége mindennek. Mint kiderült soha nem volt màs célja csak megfektetni. Màs lànyokkal is így bànt el. Mérges voltam hogy egy ilyen senkihàzi pöccccsnek adtam a szüzességem és hittem neki amikor azt mondta szeret...

2. Vele se jàrtam sokkal jobban. 10 hónapig voltunk együtt. Eleinte még jó volt, megszerettem, még a kezemet is megkérte. Aztàn lassan kibújt az igazi énje. Egyre tapadósabb, birtoklóbb, irànyítàsmàniàsabb lett beteges hisztiket nyomott le ha nem vele foglalkoztam, hanem a baràtnőimmel lógtam, folyton megcsalàssal vàdolt. Sokat veszekedett velem, meg akarta tiltani, hogy eljàrjak, mikor elmentem balhézott. Ezek miatt végül a szakítàs mellett döntöttem.

Mikor talàlkoztunk pàr perc se telt bele megint hisztizni kezdett, hogy biztos pasiztam azért késtem. ( késett a vonat).Összevesztünk, azt mondta lelép kicsit megnyugodni. Màsnap reggel került elő màsnaposan, sírt, könyörgött hogy bocsàssak meg. Megcsalt. Összefutottak a haverjàval aki elvitte egy hàzibuliba. Ott megdugott valami csajt akinek a nevét se tudta.

Ezek utàn én közöltem, hogy vége, szakítok. Ő mérges lett, elborult az agya és felpofozott. Mikor összeszedtem magam, visszaütöttem. Ezen eléggé ledöbbent, nem bàntott újra, csak kiabàlt, hogy őt egy csaj nem hagyhatja el, vissza fogok menni hozzà, büdös qurva vagyok, soha senkinek nem fogok kelleni, ő öngyilkos lesz... Ezen az utóbbin hangosan felröhögtem és mondtam hogy hhajrà...Elhagytam. Utàna még fél évig zaklatott telefonon, kénytelen voltam szàmot cserélni. Nem volt egyszerű de túlléptem rajta, szerelmes lettem, férjhez mentem. :) Végülis jól alakult minden.

2018. aug. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!