Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel, és tudatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, és tudatosìtsam magamban hogy akit szeretek az nem az akit szeretek?

Figyelt kérdés

Érdekes megfogalmazás, tudom :D

Nagyon fontos volt nekem. Soha nem szerettem még ìgy senkit mint őt. De mostanra teljesen más ember, mint az akit szerettem. Nem tudom hogy csak megváltozott, vagy végig megjátszotta magát de mintha a teljes ellentéte lenne annak a lánynak akit én megismertem. Nagyon csúnya dolgokat tett és mondott. Megbocsáthatatlan kategória.

A problémám a következő: Az én fejemben még mindig az a személy él akit régen ismertem és szerettem. Pedig ő kb halott. Mégsem tudom ezt tudatosìtani magamban. Ha rá gondolok az a személy jár a fejben aki volt. Ha vele álmodok szintén.

Hogy tudnám elfogadni/ tudatosìtani hogy az ember akit szeretek/tem már nem létezik?



2019. febr. 28. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazi szeretet olyan, hogy nem valamiért szereted, hanem csak egyszerűen szereted és kész. Ettől még nem lesz könnyebb a helyzeted, de az az igazság, hogy nincs annál jobb dolog, mint amikor feltétel nélkül szeretnek valakit. Bár gondolom, ő ezt nem értékeli.
2019. febr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pszichológia szerint a szerelem a másikra kivetített képzeletünk képe, ezért a legtöbb esetben csalódás a következménye, ezért is van annyi szakítás… Haragszanak egymásra az emberek, mert nem azt kapták amit ők elképzeltek...

Akkor jó egy kapcsolat ha ez a fajta „szerelem” átalakul igazi szeretetté, mert ott már ténylegesen azt az embert szereted aki, a hibáival együtt, ami.

Veled is csak azt történt ami általában történni szokott, talán így tudod tudatosítani magadban mi is az az úgynevezett szerelem.

Mivel nem alakult át szeretetté az érzéseid a lány irányában, úgy borítékolható hogy itt ennek már vége, ugyanis öntudatlanul is haragszol rá egy olyan dolog miatt, amit igazából te képzeltél róla.

Sajnálom hogy nem sikerült, de ha majd fog, az egy igazi ajándék lesz. Fel a fejjel, sok sikert ;)

2019. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!