Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, mégis nézeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mégis nézegeti a képeimet. Miért? Fiúk?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom.

Instagramon nem követ, mégis én látom hány perce volt aktív, és bármikor belép az instagramra, szinte első, hogy megnézi a "story"ban a képeimet.


Nem beszélünk, nem tartjuk a kapcsolatot, de ez nagyon zavar. Nem véletlenül nézi meg ezeket, hanem rá kell keresnie a profilomra, és úgy.

Miért lehet ez?


Gyerekes lenne ráírnom, hogy fejezze be és ne foglalkozzon többé velem? Engem nagyon zavar főleg azért mert most birizgálja az agyamat hogy mi ez a logika. Én jobban szeretem ha nem tudok róla semmit... És én még szeretem őt. Nem értem.


2019. febr. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Attól még, hogy vége van, érdekelheti mi van veled. :)

Az élete része voltál. Nekem az első barátom akivel 12 éve szakítottam, mai napig mindig megnézi szintén az insta storymat. És őszintén szólva nekem jól esik. Pedig nem akarunk egymástól semmit, de levegőnek sem nézzük egymást ;).

2019. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez kb 1 hónapja volt, és mi nagyon csúnyán váltunk el. Több idő múlva persze más lenne. . de így nem értem.
2019. febr. 28. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet még szeret nem működik a dolog de attól hiányzol neki.
2019. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem jelent semmit hogy megnézi.

Igen, gyerekes lenne ezért ráírnod.

Akkor inkább tilsd.

2019. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi, ennyi az egész, sok ilyet láttam már. Szerintem felesleges ráírnod, semmit nem érsz el vele, főleg, hogy letiltani sokkal egyszerűbb.
2019. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!