Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Na most mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi legyen?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem 2 hónapja, mert hogy 'nem bízik bennem' pedig sose adtam rá okot.. és utána jártam a dolgoknak, és mint kiderült az exét szereti még, akivel 2 évig voltak együtt.. (mi 1 évig voltunk), Nade a lényeg, megtudtam hogy az exét szereti még, és visszamenne hozzá, viszont az exe, eléggé lekoptatja őt egyfolytában.. Na most szerintetek az normális, ha az exébe szerelmes de 1-2 hetente találkozunk és szexelünk ? (Ő nem tudja hogy én tudom hogy ő az exét akarja) de mikor a kapcsolatunkról kérdezem, azt mondja, hogy neki idő kell, hogy újra bízzon bennem, és most nem akar kapcsolatot senkivel.. Nem rég felvettettem neki, hogy akkor most fogunk utoljára találkozni, és beszélgetni, akkor elkezdett sírni, és megkérdezte hogy akkor miért szexelünk? mi értelme van ennek? (ebből nekem az jön le hogy akkor én se vagyok neki közömbös, és megvan az esélye hogy újrakezdjük) mert én szeretem őt nagyon.. és fura, de hiába tudom, hogy mélyen az exét akarja, akkor is vissza szeretném őt kapni, és valahol ő is szeret engem.. szerintetek mit kéne tennem, hogy visszajöjjön hozzám ? (én:25F) (ő:24N)

2019. márc. 2. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igaz,hogy az exét akarja,akkor bocs,szerintem csak is azért sír, mert ha Te is lekoptatnád tényleg véglegesen,akkor totál egyedül lenne.Semmi más miatt.Nulla pasi,aki akarja,nulla szex,és kezdhetne mindent előről.Ha érezne valamit irántad,akkor nem 2 hetente megdugatná magát veled,hanem már más is lenne kettőtök közt.Az exed csak valaki,aki saját érdekeit nézve kihasznál,közben meg azzal ámít,hogy nem tud megbízni.De persze azzal erőlködsz akivel szeretnél.N
2019. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szeret, hanem kihasznál, mert fosik egyedl maradni. Csak a percre vár, hogy az exe azt mondja, ugorjon. Szó nélkl ott lennél hagyva.
2019. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pump&dump.

32/f

2019. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépj le.
2019. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!