Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár napja szakítottunk, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottunk, majd belepusztulok. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Minden pillanatban rá gondolok, 10 percenként lesegetem, hogy nem írt-e mégis, mikor volt elérhető..

Egyszerűen minden rá emlékeztet, semmi életkedvem nincs. Nem akarok semmit csinálni, sehova menni, senkivel beszélni. De ha egyedül vagyok, akkor csak ő van a fejemben. Nem bírok enni sem.

Próbáltam filmezni, olvasni, nem köt le, 5 perc után újra rá gondolok. Ha zenét hallgatok, bőgök. Ha dolgozok, folyton az ajtót-ablakot lesem, mikor látom (mindketten egy bevásárlóközpontban dolgozunk). Megszakad a szívem. Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

Már tényleg csak az az ötletem maradt, hogy alkoholhoz vagy nyugtatóhoz nyúlok, de azt nem szeretném.

Egyéb ötlet?


25/L


2019. febr. 7. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nőjj fel!
2019. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Olvass valami jó könyvet, ami érdekel, elvonja a figyelmed és kikapcsol. Van akinek a sport is segít például futás.
2019. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Barátnőiddel kicsit kimozdulhatnál az is segíthet.

Amugy miért szakítottatok, komoly oka volt?

2019. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitölteni a vele töltött idődet. Ez sajnos időbe fog telni.
2019. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, komoly. Semmi esély a folytatásra.

3 könyvnek álltam neki, alapvetően minden érdekel, de az oldal felénél már azt sem tudom, mit olvastam, az ő szavai kavarognak a fejemben :(

2019. febr. 7. 19:13
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én youtube vidiket lesek, hogy eltereljem a gondolataim, meg ide írogatok válaszokat. Ha van kedved beszélgetni, nekem írhatsz. Van akinek segít, ha kiírhatja magából a dolgokat, vagy csak beszélhet róla.
2019. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Egyszer én ugyanezzel a technikával fogytam 15 kilót.2 hétig egyetlen falatot sem tudtam lenyelni.De egyik reggel úgy éreztem hogy kezdek éhes lenni :)Ettem reggel egy pogácsát meg raktam el egy másikat a munkára hogy azt meg majd ebédre.Érdekes hogy bár én hősiesen tartottam magam Aznap este megkeresett a kis párom s végülis kibékültünk.Mondtam is neki hogy jó kis fogyókúrát csinált nekem...
2019. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálom, hogy így alakult, ha beszélgetni szeretnél írj nyugodtan.
2019. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Próbálkozhatsz sok mindennel,de sajnos van úgy az életben,hogy fáj,és engedni kell,hogy fájjon. El kell gyászolni,ki kell sírni a dolgokat. Idövel jobb lesz.
2019. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rockarc ***** válasza:
43%

Paran jeleztek, irjal csak batran. Az segit feldolgozni a gondolataid. Egy ido utan ujra fogod ertekelni a dolgokat. Vannak akiknek a baratok tudnak ilyenkor segiteni, vagy a csaladtagok, masok inkabb idegenekkel tudnak csak ilyet megbeszelni.


Ja es a zene az jo. Nem baj, ha bogsz, meg kell elni a fajdalmat mielott tavozik.


42F

2019. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!