Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti megtartottátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megtartottátok az ajándékot olyan személyektől, akiket megutáltatok, összevesztetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


De korábban, amikor még a szakítás hatása alatt voltam, visszavittem neki pár dolgot a cuccaival együtt. Ma már sajnálom ezt, viszont akkor az érzelmek miatt máshogy láttam a dolgokat.


Van olyan ajándék, amit megtartottam, mert számomra értékes, és nem adnám ki soha a kezemből. De ennek már nem sok köze van a csajhoz, csak tisztán az ajándék a fontos, nem pedig az, hogy kitől kaptam.

2019. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használati tárgyakat meg. Azokhoz nem kötődök érzelmileg. Egy párna sima párna marad. Ahogy egy táska sem lesz más attól, hogy olyantól kaptam, akit egykor szerettem.


Egy kapcsolatomnak se lett vége utálattal. Egyszerűen elmúltak az érzelmek. Szóval nem releváns a válaszom, de én kidobtam azokat a cuccokat, amikhez érzelmileg kötődtem.

Pár fénykép megvan, de azok sem azért, mert húú de elérzékenyülnék, ha meglátom őket.

2019. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, van aminek még haszna is, nem fogom azért kidobni mert az exemtől van
2019. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elégettem az összeset.
2019. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!