Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a történteken, ha úgy érzem nincs tovább? Félek, hogy életem végéig ebben az állapotban maradok.

Figyelt kérdés
A barátnőm 3 hónapja szakított, történetesen egy munkahelyen dolgoztunk. Soha többet nem fogom látni, mert új munkahelyre kerülök. Mielőtt elmentem, odamentem hozzá és elmondtam neki, hogy még mindig érzek iránta valamit és szeretném még látni. Ő elmondta, hogy részéről már lezárta és továbblépett, jelenleg nem kell neki senki, közbe van közös ismerős akitől megtudtam, hogy már randizik. A hétvégén elmentem bulizni, ahol megismertem egy lányt, áthívott magához, de miközben mentünk szomorú lettem, hazamentem és az exemre gondoltam vajon mit csinál. Mégis miért nem tudom túl tenni magam rajta, ha egyértelműen közölte, hogy vége? Sose volt hozzá hasonló barátnőm, úgy érzem nekem már ennyi jutott. Nagyon hiányzik és soha többé nem látom és ha belegondolok, hogy van valakije. Esténként arra ébredek, hogy hiányzik.Hogyan lépjek tovább ezen? Nem akarok életem végéig boldogtalan lenni.

2019. márc. 5. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Idő kell csak hozzá, nyugi! :)

Pont szerencsés helyzetben vagy, hiszen a lány nem hagyott kiskapukat, így sokkal könnyebb feldolgozni!

Mivel közös volt a munkahely, eddig ezért is volt nehéz neked továbblépni, de ezután ez a része is könnyebb lesz, ebben biztos vagyok.

Fel a fejjel! :)

Nem biztos, hogy érdemes ilyenkor még ismerkedned, adj magadnak egy kis időt, járj el, bulizz, találkozz a barátaiddal.

2019. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!