Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megváltozhat egy hazug férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy hazug férfi?

Figyelt kérdés
Fél éve összejöttem egy 28 éves férfival. Úgy ismerkedtünk meg, hogy azt mondta, hogy wgy egyetemet végzett közgazdász. 3 hónap után nagy nehezen vallotta be, hogy nem is végezte el el az iskolát, még van hátra vizsgája bár nyolc éve küzd. Így valóvan azon a helyen dolgozik amit mondott, de csak asszisztensként. Azt mondta, hogy azért hazudott mert kisebbségi érzése volt mellettem, így megbocsájtottam. De azóta is gyanús, dugdossa a telefonját, vagyis nem veszi soha elő ha velem van. De a múltkor kiment az étteremben a mosdóba és láttam h aktív lett. Állandó gyomoridegem van. Megváltozhat?
2019. márc. 9. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez még nem számít hazugságnak. Ha viszont társkeresőzik is akkor már baj van. És akkor nem fog megváltozni.
2019. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülj neki minimum kettőt, es utana gyere majd ide panaszkodni, hogy milyen szar hazug pasid van. İgaz mindig ilyen volt, de na... ne hallgass a nyilvanvalora.
2019. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt vallottam, hogy aki kis dolgokban hazudik, az komolyabbakban is fog. Ha neked ez nem fér bele az értékrendedbe, mondd meg neki, hogy még egy kamu, aztán helló.
2019. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A jelleme adott dolog, az nem fog megváltozni.
2019. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem
2019. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fog soha, találj egy normálisat, aki nem hazudozik neked, akkor nem lesz gyomorideged.
2019. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!