Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miért keresett újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért keresett újra?

Figyelt kérdés
Szakítottunk kb. 4 hónapja. Ő szakított velem, bár igaz, hogy sértődés miatt. Letiltott mindenhol. Egy ideig (kb. 1 hónap) még válaszolt, ha így úgy ráírtam, de később már azt sem. Eltelt 3 hónap úgy, hogy egyáltalán nem kerestem és ő se engem. Majd egy reggel jött tőle egy üzenet. Kérdezte, hogy vagyok én is őt stb., majd elkezdte a múltbéli sérelmeket felhánytorgatni és a beszélgetés végén ismét visszatiltott. Ezután én 2x ismét kerestem, próbáltam kiengesztelni, vàlaszolgatott is de csak kimérten, majd közölte, hogy ne lepődjek meg, de itt is letilt. Én eddig sehol nem tiltottam, de most fogtam és én is letiltottam mindenhol. Hogy fogja ez őt érinteni szerintetek? Valamiért azt érzem ez nagyon fogja bántani őt, pedig semmi mást nem tettem mint az ő módszerét alkalmaztam. Mert minek írt egyáltalán ràm, ha utána megint ugyanúgy visszatilt.?

2019. márc. 10. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ovodas! Jol tetted, hogy letiltottad. Igy legalabb nem tud kedvere elovenni, te pedig nem fogsz ugrani!
2019. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezd meg magadtól, hogy ennek az egésznek mi értelme van? Gyerekes adok-kapok, semmi más.
2019. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!