Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy végre békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Az exemmel 3 hónapja szakítottam, a szakítás az ő hibájából volt, de azóta is folyamatosan hívogat, mindenkinek azt híreszteli, hogy még együtt vagyunk csak mosoly szünet van. Már megmondtam neki, hogy nem fogadom vissza, így is h@lye voltam, hogy ennyi ideig tűrtem neki. Szombaton rávettek a szobatársaim, hogy menjek el velük bulizni, kb. fél éve nem voltam sehol. Egy kicsit sokat ittam és össze melegedtem egy sráccal, egy ismerős meglátott minket, és tegnap este az exem a koliban cirkuszolt, hogy én megcsaltam őt, és hogy milyen egy aljadék vagyok, én elküldtem a fenébe, és közöltem vele, hogy nem lehet valakit megcsalni, ha az nincs kapcsolatban. Kezd egy kicsit elegem lenni belőle, hogyan tudnám elérni, hogy békén hagyjon? A barátnőim szerint ha felszedném a szombati srácot, akkor észre venné magát és leszállna rólam, de én nem igazán vágyom most egy újabb kapcsolatra, csak nyugit akarok. A szombati srác randizni szeretne velem. Mi csináljak? 20/L
2019. márc. 11. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rosszul csinálod. Pont azzal érvényesíted azt, amit csinál az exed, hogy harcolsz vele, és úgy általánosságban jelentőséget tulajdonítasz annak, amit csinál. Ne harcolj vele, ne próbáld lenyomni, ne vegyél részt a drámában, egyszerűen ne foglalkozz vele. Hadd terjesszen, amit akar, majd megunja, az emberek meg úgyis látják, hogy mi a helyzet. Ne beszélj vele, ne találkozz vele, csak csináld a dolgod, éld az életed.


>A barátnőim szerint ha felszedném a szombati srácot, akkor észre venné magát és leszállna rólam,


A barátnőid gyerekesek és ostobák, és ha ezt teszed, akkor pontosan olyanná válsz, mint az exed: hazudsz, manipulálsz, kihasználsz másokat ahelyett, hogy egyenesen, határozottan, korrekt módon kommunikálnál.

2019. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi döntsük el hogy menj e randizni a sráccal? Ha nem akarsz kapcsolatot akkor egyértelmű a válasz ezen nincs mit gondolkozni. Az hogy az exed nem hagy békén nem igazán tudsz mit csinálni. Tiltsd le a számát ha ismeretlen szám hív nyomd ki vagy ne vedd fel tilsd le azt is egyből. Facebook szintén tiltás. Ha meg cirkuszol mondod amit eddig hogy hagyjon békén nem vagytok együtt. Viszont azért ha ez után sem áll le mond meg neki hogy feljelented mert zaklat.
2019. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. tiltsd le facebookon, tiltsd le a számát

2. írd ki az üzenőfaladra, hogy kedves ismerőseim, szeretnék tisztázni egy sajnálatos félreértést...

3. egy pasit kérj meg arra, akivel jó viszonyban vagy, hogy párszor jöjjön el a koliba érted amikor az exed is ott van és távozzatok kézen fogva meg adjatok egymásnak pár szájrapuszit

2019. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A passziv figyelem csodakra kepes! Azt kell alkalmaznod!
2019. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!