Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti utána mennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti utána mennétek?

Figyelt kérdés
Az exem elment pár napja, 300 kilométerre van most tőlem. Hülyeség lenni utána menni? Azt hiszem még ő is szeret..

2019. jan. 23. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sok az infó,hogy nem is tudom mit mondjak. Boombox-ot azért vigyél.
2019. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sztori röviden,1hónapja szakítotunk ő elment pár napja. Azóta már beszéltünk,mondta hogy nincs jól és hiányzunk neki.Szerintem vágyik is haza. De túl makacs és elég csúnyán is váltunk el.. Gondolkozom hogy kocsiba ülök és elmegyek hozzá, de nem tudom mit tegyek.
2019. jan. 23. 02:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl makacs és csúnyán is váltatok el. Örülj hogy elváltatok. De ha neked ez az ideálod, akkor meg annak örülj, hogy megtaláltad a hozzád való embert, ülj be és menjél. Még lesz pár szakításotok valószínű.
2019. jan. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék. Ő hagyott itt, lépjen, ha akar.

Nem valószínű, hogy szeret, mert akkor dolgozott volna a kapcsolat megmentésén.

Ne erőlködj, az soha nem vezet jóra. Maradj csak otthon.

2019. jan. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
@2: "hiányzunk neki"? Mi ez a királyi többes?
2019. jan. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Én mennék.Biztos örülne.
2019. jan. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok romantikus filmet nézel.Várd meg amíg visszajön.Nem makacs,csak tudja,hogy ha benyögi a hiányoztok dumát,Te majd rohansz bocsánatot kérni,akkor is,ha Ő volt a bunkó.
2019. jan. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Ne tedd. Én is hasonló cipőben jártam csak én léptem le.

Ha szerettem volna és kell, akkor nem hagytam volna hátra vagy hívtam volna magammal.

Az elején rossz volt, nem tudtam, hogy jól döntöntöttem-e, de ma már örülök, hogy nem raboljuk egymás idejét, mert ugyan az lett volna mint 300 km-rel arrébb. Se veled se nélküled kapcsolat a legrosszabb.

2019. jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!