Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem képes megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes megérteni, hogy nem fogom vele ujra kezdeni?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel jó volt a kapcsolatunk de volt egy hatalmas problémám amit nem tudtunk megoldani. Elég sokat dolgozok de a hétvégéim szinte mindig szabadok. Viszont exemenek van 3 huga és mind a 3 sportol valamit ő pedig kötelességének érzi magát, hogy mindenkinek ott legyen minden versenyén. Ha az ország másik felén van akkor is. Ha egész héten 1x találkoztunk akkor kisírta, hogy menjek én is vele. Tehát a hetem úgy állt össze, hogy hétköznap munka ilyenkor 1-2 alkalommal azért találkoztunk aztán hétvégén menni kell valaki versenyére aztán meg vasárnap csak manjünk már át a szüleihez ebédelni. Probáltam vele beszélni erről de egyszerűen nem érdekelte amit mondtam sőt valamikor meg is sértődött. Akkor volt elegem amikor lefoglaltam egy 2fős utazást Rómába, erre az volt a reakciója, hogy " De ugye tudod, hogy MI erre az útra NEM fogunk elmenni! Mert Alexának(huga) döntője van." Ott helyben szakítottam vele mert itt értettem csak meg, hogy én mennyire hátul vagyok a fontossági rendjében. Viszont Rómát csak ajánlani tudom. Mondjuk ha a romantikus lovashintózásra egy kicsit ittas haveroddal mész el elég furcsán fog rátok nézni a kocsis.

2019. márc. 16. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető amiért szakítottál vele. Hagyd a fenébe majd találsz valaki olyat akinek első leszel.
2019. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

*(Valamiért nem írta ki az oldal a telje szöveget)

A szakítás ~7 hónapja történt azóta leamortizált már 1 fickót. Nekem nem volt komoly kapcsolatom azóta. Viszont mostanában elkezdett írogatni nekem instán és facebookon is. Eddig nagy részt csak tartalmatlan szövegeket és hangulatjeleket. Viszont 1 hete elhívott kávézni és megbeszélni a dolgokat, mert "Nem volt éppen a legszebb lezárásunk". Teljesen jol mentek a dolgok megbeszéltük a problémákat. Aztán elkezdte nagyon finoman a kapcsolatunk legpozitívabb pontjaira terelni a szót. Kb az 5. ilyen utalása után kértem meg, hogy ne ködöljön mert tudja nem szeretem. Elmondta, hogy szertné ujra kezdeni a kapcsolatunkat tiszta lappal. Én elmondtam neki, hogy szertnék rajta gondolkozni de a kevés közös idő volt a legnagyobb problémám. Utána jött az ígérgetés, hogy több időnk lesz majd egymásra DE neki nagyon fontosak a tesvérei és továbbra is ott fog lenni a versenyeiken. Ott lezártam a dolgot mert láttam nincs értelme de elszúrtam mert abba belecsúsztam, hogy "legyünk jóban". Viszont azóta folyton kapom a képket az új "fehérnemükről" az új sapiról(dekoltázzsal természetesen), a szép Szegedről (persze azon sem a város a lényeg).

2019. márc. 16. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha van, akit indokolt letiltani.
2019. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás, vagy közöny.
2019. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiklsd le.Előtte pedig írd meg,hogy nem akarsz békülni,és a jó viszonyt nem ùgy értetted,ahogyan értelmezte,vagyis a képküldözgetés.Így a kapcsolatot sem szeretnéd vele semmilyen formában tartani.Bocs,de ez egy idióta.
2019. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem képes megérteni, hogy nem fogom vele ujra kezdeni?"


Amikor elmondta, hogy szeretné újra kezdeni veled tiszta lappal, te azt mondtad neki, hogy "Szeretnék rajta gondolkozni ..."


És azt sem írtad, hogy az első fehérneműs, dekoltázsos képnél jelezted volna neki, hogy nem akarsz ilyeneket kapni tőle, mivel szakítottatok.


Nincs azzal gond, hogy te sem tudod végleg lezárni vele, és továbblépni végre, csak nem értem, hogy az általad leírtak után miért csodálkozol, hogy neki sem az jön le ebből, hogy biztos nem fogod vele újra kezdeni.

2019. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magamra ismertem a történetedbe velem is volt hasonló. Te egy nagyon jó embernek tünsz és jól tetted hogy szakítottál vele. Szerintem írd meg neki hogy esélytelen hogy újra kezd a dolgot vele. És ha írogat tilcsd le a fenébe.
2019. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak.

Szakíts vele vígleg,vagy addig fogja küldözgetni a képeket,míg megsajnálod,aztán ugyan ott leszel,ahol voltál.

Hajrá!

2019. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abban reménykedik hogy a testével majd vissza szerezhet.
2019. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!