Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek mi a helyes ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauccka kérdése:

Mit tegyek mi a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés
sziasztok !! ma szakítottunk a barátommal mert nagyon sokat veszekedtünk és nagyon sokat sírtam én is meg ő is és mai napig is szeretjük egymást de én vissza akarom kapni őt mert nem tudok nélküle élni mit tegyek most mi a helyes ilyenkor mit csináljak hogy ujra együtt legyünk vagy énnek már semmi jövője nem lenne ? mondjam el neki hogy nagyon megbántam mindent és nem tudok nélküle élni vagy mégis mi ? valaki segítsen nekem mert megőrülök

2018. márc. 30. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

"de én vissza akarom kapni őt mert nem tudok nélküle élni"


Hát akkor tanulj meg.

2018. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Dehogynem tudsz nélküle élni. Az elmúlt jópár évedet is nélküle élted le, ezután is menni fog.
2018. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok egyutt?
2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen okbol veszekedtetek sokat?

Lehet, hogy megtudnatok beszelni, valtoztani ezeken a dolgokon..

2018. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem működött a kapcsolat, akkor hagyjátok egymást, majd lesz olyan mindkettőtöknek,akivel működik. És nem csak szeretni fogjátok egymást, hanem össze is illetek, és boldogok is lesztek. Amik még nagyon fontosak.
2018. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

Irány a tini párkapcsolatok kategória.


Hagyjad szépen, lesz másik. Akivel nem veszekszetek folyton.


No igen, meg a vesszőhasználatot is érdemes lenne tanulni még egy kicsikét.

2018. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyszer már szakítottunk akkor fel évet voltunk együtt most meg 1 év 2 hónap

Azon hogy sokat bulizott és sokat ivott ezen veszekedtunk rengeteget

2018. márc. 30. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor szakitotatok eloszor meddig voltatok kulon?

Akkor is ez volt a problema?

Ha igen akkor hiaba szereted, ha ezt nem tudod elfogadni, hogy ilyen akkor csak tonre teszed magad.

2018. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor egy másik lány volt a dologban és ez a dolog úgy történt hogy egy unokatesoja bulijaba ismerte meg a csajt és a hátam mögött találkoztak stb külön kb durván ket hónapot voltunk külön de ez úgy volt hogy utána nem azonnal jöttünk össze meg úgy csak össze jártunk iszogatni stb akkor nem volt baj pár hónapig ment ez a dolog hogy egymást fűztük és egyszer csak megkérdezte hogy mi lenne ha összejönnénk és én mondtam hogy jó szerettem akkor is és megbocsátottam azt is neki hogy más csaj miatt kib**ott
2018. márc. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!