Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy hónappal már bemutatta a szüleinek az új barátnőjét. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg már a kapcsolatunk alatt is kavartak vagy ki tudja.... Nagyon csalódtam benne. Ha ezt tudom, én hagytam volna őt ott, ehelyett tepertem a kapcsolatunkert a végsőkig...


Külön él már, mégis egy hónap után már elvitte a szüleinek bemutatni. Folyamatosan az a kép van a fejemben hogy a kis lakásban, ahol mi együtt éltünk, már ki tudja miket csinálnak. Romantikáznak, én meg itthon szenvedek egyedül. Hogy tegyem túl rajta magam? Újra már nem jönnek össze vele, ezek után, de mégis nagyon hiányzik, és féltékeny vagyok az új nőre. Bánt hogy ennyit ért neki több mint 5 ev 😕


2019. márc. 19. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Féltékeny vagy, de ezt le is írod. Nem az bánt, hogy ennyit ért neki 5 év, hanem az, hogy boldog nélküled is. 🙂
2019. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Durva :(Biztos nem könnyű.

De próbálj ne rájuk gondolni, foglald le magad, mint egy "sima"szakítás után. Keress új hobbit, azáltal új ismerősöket, stb.

2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy így van, nem tagadom. Viszont tényleg nem akarom ezt az érzést. Azt el tudom/tudtam volna fogadni hogy nem kellek neki, de azt nehéz hogy ő már mással van,ilyen rövid idő után. Azt hittem kicsit egyedül lesz, ilyesmi. Higy ne gondoljak ilyesmire?
2019. márc. 19. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, hogy csak lepattanó.

32/f

2019. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lepattanó? Ezt mire érted?
2019. márc. 19. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, nehéz.

Engedd, hadd fájjon. Legyél túl a szakítás okozta sokkon,mert ez végül is olyan, mint egy gyászfolyamat.

Felfogni, elfogadni, együtt élni a gondolattal, hogy nem kellettél. Ennyi volt az 5 év.

Legyél nyugodt, Te mindent megtettél, hogy megmentsd a kapcsolatot, vele ellentétben.

Hogy új barátnő? Vannak olyan típusú emberek, akik nem tudnak egyedül létezni.

Lehet, egy hirtelen fellángolás, bizonyitási kényszer, talál ő mást rögtön.

Ez már legyen az ő dolga.

Gyászold el ezt a kapcsolatot, törődj magaddal, az idő segít.

2019. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked is randiznod kellene, nem pedig még mindig egy ilyen suttyó után sóvárognod. Erre szokták azt mondani hogy nem szabad a másikra támaszkodni mert ha kisétál az életedből akkor összedőlsz te is nem csak a kapcsolat. Én az előzőt pár nap alatt elfelejtettem mert hagytam hogy belépjen egy új lány az életembe. Pedig az exszel már családot terveztünk!
2019. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kellene még randiznod. El se szakadtál az előzőtől!

Hagyj időt magadnak, gyászold meg, ami elveszett, és mikor már tudsz jó emlékként gondolni arra a részre, ami szép volt benne, kb. nyithatsz esetleges új kapcsolatokra.

De először mindenképen tanulj meg boldogan, elégedetten létezni egyedül, önálló személyiségként. Ha "lelki féllábúként" tántorogsz, jó eséllyel egy hasonló cipőben járó féllábúval fogsz összeakadni, aztán egymást támogatva valahogy elsántikáltok. Nem túl teherbíró az ilyen kapcsolat, túl sok benne a csapda, hiszen érzelmileg mindkét fél sérült.

2019. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyakori szitu, azt a lányt valószínűleg pótléknak használja. Adnék ennek max 5 hónapot, és vissza fog sírni! De te akkor már felépültél, és boldog leszel nélküle! :)
2019. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!