Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engedjem el őt? Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el őt? Szeretnék továbblépni de nem megy.

Figyelt kérdés

4 én után december végén szakított velem a barátom. Az indok, hogy már nem érzi azt mint rég, nem tudja a szeretetemet viszonozni, nem látja a közös jövőt. Kicsit több mint egy éve együtt laktunk, így én sírva hazaköltöztem. Utána hol keresett, hol nem, kérdezett valamit aztán napokra eltűnt, amitől én majd megőrültem. Mint kiderült, azért keres annyit mert bűntudata van, és nem akar magamra hagyni, mivel én többször is elmondtam neki hogy én még most is szeretem, és nagyon nehéz ez az időszak nekem. Tudom, hogy ez megalazo, de annyira kétségbe voltam esve hogy muszáj volt mondanom neki. Írta hogy nem akarja hogy hiú ábrándokba kergessem magam és azt higyjem hogy lehet köztünk még valami. Fájt a tudat, de közben mégis reménykedtem hogy ha keres, csak nem vagyok közömbös... Ez ment több mint két hónapig. Aztán egy hete véletlenül a városban megláttam egy lánnyal. Csak egymás mellett sétáltak és beszélgettek, de a volt barátom nem egy nyitott típus, nem szokott csak úgy eljárkálni senkivel, még a nagyon szoros barátaival sem. Szóval valószínűleg ő már ismerkedik és randizik. Nekem pedig a szívem szakad meg 😔 Hogy tényleg ennyire túl van rajtam, nem bírom az érzést hogy mást fog hazavinni bemutatni, hogy ugyanazokat fogja átélni vele(vagy mással) mint velem. Féltékeny vagyok, pedig ez mindig is távol állt tőlem, nagyon idegen ez az érzés. Első kapcsolat volt mindkettőnknek, 25 évesek vagyunk. Mit tegyek hogy ne marjon az érzés hogy ő már mással érzi jól magát? Hogy neki lesz más, aki nem én vagyok? Hiába telt el majdnem 3 hónap, egyre rosszabb 😔 Tudom hogy valószínűleg már köztünk nem lesz semmi, szeretnék továbblépni, tanulok, edzek, olvasok, de a tudatalattim folyamatosan rá gondol. 😢


A környezetem csak bánt, hogy szedjem már össze magam és ne gondoljak rá. De egyszerűen nem megy 😔



2019. márc. 13. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen szinte mindenki átesik. Első kapcsolatod volt, ráadásul hosszú is. Most még nagyon friss. Közhely, de ahogy megy majd az idő, enyhül.
2019. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj túllépni rajta, még akkor is hogyha iszonyú nehéz, és szenvedsz miatta. Arra gondolj, már mást szeret, így nem tudod megváltoztatni az érzéseit. Nálad is idővel biztosan begyógyulnak a sebek, esetleg egy új kapcsolat hozhat megnyugvást, erőt. Drukkolok Neked!
2019. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

időőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő


időőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő

2019. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem már akkor meg volt az a lány, amikor jelezte neked, hogy már nem érez irántad. Sokszor az emberben akkor tudatosul, hogy már nem szerelmes, amikor másba viszont már igen.
2019. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy a következő kapcsolatban jobban figyelsz a másik félre és előre gondolkodsz, ha már kezd kiszeretni belőled. Ez már elment.
2019. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Éreztem én hogy valami nem oké, kérdeztem is, de semmit nem mondott akkor még. Vettem új fehérneműt, főztem neki finomakat, próbáltam beszélgetni... Mit lehet tenni idejében ellene? Én próbáltam 😔
2019. márc. 13. 13:27
 7/12 anonim ***** válasza:

>Az indok, hogy már nem érzi azt mint rég, nem tudja a szeretetemet viszonozni, nem látja a közös jövőt.


Ez NEM indok. Ez a következmény. Szerintem az segíthetne, ha meg tudnátok beszélni a tényleges indokokat: mik azok a problémák, ami miatt elmúltak az érzések, miért nem vettétek észre, miért nem oldottátok meg őket? Ha megérted, hogy mi történt, akkor fel tudod dolgozni, le tudsz vonni következtetéseket és felvértezheted magad, hogy többet ne kövesd el ugyanezeket a hibákat.

2019. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

25 évesen hogyan lehet ilyen szinten kapcsolatfüggőnek lenni?!

Amúgy meg igaza van a környezetednek: 10 perce ültem le a gép elé, de már többedszer olvasom szóról-szóra a sztoridat (a K..l...ó csoportban is belefutottam a posztodba pl.). El tudom képzelni, hogy milyen szinten mehetsz a picsogásoddal, meg a fene nagy szerelmi bánatoddal az idegeikre...

2019. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Bírom, amikor sok nő azt hiszi, hogy egy új fehérneművel visszatekerik a barátjuk fejét. 🙂

Figyi, semmit nem jelent, ha egy lánnyal sétált. Lehet csak egy új ismerős. Bár szerintem inkább engedd el, ha neked szánta az ég, visszatér majd hozzád.

2019. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen megesik, eltelt 4 év, fiatalok vagytok, első kapcsolatod, simán megesik, hogy kiszeret az egyik a másikból. Ez ellen nem tudsz mit tenni, csak megpróbálni haladni az életeddel. Tényleg az idő segiteni fog, próbáld meg kerülni őt és ne legyél vele beszélgetőviszonyban, az felgyorsitja a gyógyulást. Kitartást!


30N

2019. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!