Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan, hogy valakihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy valakihez valóban barátilag kezdett el közeledni az exe, és nem azért vette fel újra a kapcsolatot, mert még mindig akart valamit?

Figyelt kérdés
Ezt egy ilyen szituációban mi alapján lehet eldönteni?

2019. márc. 28. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még soha. Ha valaki felvette velem a kapcsolatot, előbb, vagy utóbb mindig kiderült, hogy akar valamit.

Én lezárom a kapcsolatokat, aminek vége, annak vége. Valamelyikünk sérült, valamelyikünk jobban szeretett, valamelyikünknek jobban fájt, szóval én nem szeretem tartani a kapcsolatot. Akár a saját, akár az ő érdekében. Szóval én nem keresem őket. Akik engem kerestek, végül mindig kibökték, hogy jó lenne.. Részegen, vagy nyíltan az elején, ennek idő kell.

Ha nem zavar, akkor barátkozz vele, aztán ha kibújik a szög a zsákból, cselekedj belátásod szerint.

2019. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Igen, én több exemmel is jóban vagyok, csak barátilag.

Leginkább abból lehet eldönteni, hogy nem mászik egyikünk sem a másikra. Emellett nincsenek félreérthető megjegyzések, hosszas lelkizések, panaszkodás az aktuális párkapcsolatról, nosztalgia témák (milyen volt, mikor együtt voltunk), és alapvetően mindenki éli a maga életét.

2019. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Igen, volt. Többször is, több exszel is. A második, harmadik alkalommal szex lett belőle.

Én nem hiszek abban hogy az ex lehet barát. Csak alkalom kell hozzá és dugás lesz belőle.

2019. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, de mindig amar kiderult, hogy tobbet akar.
2019. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!