Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom teljesen megőrült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen megőrült, miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, 1 éve vagyunk együtt, illetve voltunk. 2 hete szakított velem, nagyon kegyetlenül, a semmiből, előző nap még boldogan ünnepeltük a szülinapomat és másnap közölte, miután ottaludtam nála, hogy ő neki ez a kapcsolat nem ad semmit, úgy érzi nem is szeretem, biztos meg is csalom és menjek el a lakásából azonnal, ő eldöntötte, végleg vége.

Nyilván kiakadtam, mert nagyon szeretem és pár dolgot a fejéhez vágtam, hogy pl. Jó szemét vagy, meg gratulàlok és hasonlók.


2 hétig nem is keresett, de egyszer csak írt, hogy találkozzunk. Hagytam, hogy 2 napig írogasson, kérleljen, majd belementem a taliba. Megbeszéltük a dolgokat, filmeztünk, szexeltünk, jól elvoltunk.

Másnap felébredtünk és ő így szól: - NA! SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD, HALADJÁL, DOLGOM VAN, MENJÉL EL!

Mondom, azt hittem együtt reggelizünk, mi dolgod van? (Szabadnapos volt)

Erre ő: Semmi közöd hozzá! Tudtam, hogy nem kellett volna újra beengedjek ide mert megint csak rámtapadsz, húzz el innen!

Ismét gratuláltam neki és elmentem, nem tartott vissza, csak nyomkodta a telefonját miközben mentem ki és ilyeneket énekelt, hogy “ment a hűtlen nehéz fejjel” .

Én ezekután elmentem és letiltottam mindenhol.


Este még felhívott az anyukája és mondta, hogy kiment hozzá és közölte vele, hogy az Anna(azaz én) kidobott.

Mi van?? Ő hajított ki másodjára is nagyon gáz módon!!!

MIÉRT CSINÁL ILYET VALAKI??? Megőrült?


2019. ápr. 4. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Miért örült volna meg? Rád unt, felszedett másik csajt, stb.
2019. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Aha, tehát akkor ez a viselkedés normális, így kell beszélni a másikkal😂
2019. ápr. 4. 11:39
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Belőled pedig jó kis ingyen kör lett :D
2019. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes, gerinctelen módon intézte.

Talált mást, és még meg akart dugni egyszer.

Aztán zavaró volt a jelenléted, és elzavart.

Mint mondtam gerinctelen és gyerekes. Mellesleg mélyen szánalmas.

De örülj, hogy egy ilyen se.gfejtől megszabadultál.

2019. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az az alapvető kérdés, hogy normális-e, hanem az, hogy ki hol húzza meg a határokat, ki milyen viselkedést tolerál a másiknak.


Egy év alatt nem volt semmi előjele nála az ilyen gyökér viselkedésnek?

2019. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a srácot kattant teljesen. ezek alapján paranoiás és lefogadom hogy önértékelési gondjai is vannak. ez tipikusan az a pasi aki idővel teljesen ki akar majd sajátítani és kontrollálni, mert egyfolytában be fogja haluzni, hogy te még a sarki boltban is megcsalod. menekülj amíg nem késő
2019. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

"Belőled pedig jó kis ingyen kör lett :D"


Ennyi erőből a pasiból is ingyen kör lett.


(Gondolom, addig sem pénzélt szexelt az exével, meg nem is azért, mert annyira nulla volt az ágyban. xD)

2019. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Fog ő még könyörögni, sokkal értelmesebb és szebb vagyok mint ő fiúban, lettek új lány ismerősei, mind tanulatlan, ronda, igénytelen. Voltak előjelek de ennyire sosem volt bunkó.
2019. ápr. 4. 11:50
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Azért csinálja, mert hagyod.
2019. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért csinált ilyeneket. Jól tetted, hogy letiltottad. Ha anyukája felhív, nyugodtan meséld el neki, hogy mi is történt pontosan.

Nagyon sajnálom hogy egy ekkora bunkoval volt dolgod

2019. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!