Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szeretne az exem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne az exem még mindig velem lenni?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem az ex barátom, öt évig voltunk együtt,kifogásokkal jött hogy legyen vége.

Azt mondta keressek mást kB 3 hónapig téptem magam miatta és bőgtem, végül találtam valakit. Amúgy haverok maradtunk néha beszélünk. Aztán meglátott egy képen barátommal és elkezdett furán viselkedni exem. Olyan mintha vissza akarna kapni, előtte nem is nagyon érdekeltem, most meg már megbánta hogy vége lett. Miért van ez? Mi jár a fejébe?

Mit tegyek?



2019. ápr. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy, mit érzel? Te vissza mennél hozzá?
2019. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgyérzem hogy ketté vagyok szakadva, de most nem az számít én mit akarok.
2019. ápr. 4. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az számít, hogy te mit akarsz... Mégis mi más?
2019. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem miért változott meg az exem hozzá állása velem kapcsolatba mert meglátott az új barátommal.

Féltékenység?

Vagy irígység?

Próbálok választ kapni rá

2019. ápr. 4. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem gondolat olvasó.


Lehet azért, mert szembesült azzal, hogy végleg vége veled, s belátta, hogy hiba volt amit tett.


Illetve lehet a becsvágy úrrá lett rajta, és csak az a baja, hogy nem ő birtokol már.


Egyikőnk sem fogja tudni megmondani.

2019. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!