Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok kijönni a feleségemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kijönni a feleségemmel! Mit tegyek ilyen helyzetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Amikor össze jöttünk minden rendben ment úgy 3-4 hónapon keresztül!Aztán jöttek a hibái a feleségemnek. Sajnos túl hogy is mondjam... " manipulatív " személyiségű lány és minden téren azt akkartja hogy ő jöjjön ki jól mindenből és sosem mondott semmiben igazat . Ezt tűrtem egy ideig, aztán könyörögtem hogy változzon és persze sikerült neki.Ez miatt naponta ha kelet órákon keresztül beszélgettem vele,persze ezt ő felhányta nekem hogy annyit ültettem és csak majdnem én beszéltem.

Én sem vagyok egy álom pasi! Sajnos nagyon féltékeny voltam és sokat hibáztam.Pl:A viselkedése miatt sokat kiabáltam vele és ezt ő a lelkére vette elég rendesen!

Most pedig külön vagyunk lassan 4 hónapja és az utóbbi időben be láttuk hogy nem szeretnénk külön így hát megpróbáltuk újra és újra és újra ...

Ez idő alatt csak sértett engem hogy nem tudja szemtől szemben mit akar és egyszer azt mondja szeret és engem akar a másik pillanatban mar ő maga sem tudja mit akar kettőnktől ! Ez miatt is sokszor össze vesztünk

ha én hibázom egy kisebbet akkor rögtön kalap kabát és elhagy de közli hogy végleg és nem csak időre!

Ha ő éppen ugyan azt a hibát vagy nagyobbat követ el vagy mond akkor elvárja hogy ki nevesük mindketten

persze csak ő az ártatlan és nem tehet semmiről.


Ebben az a lényeg hogy csak én vagyoko mindenben hibás és fél velem élni mert veszekszek és féltékenykedek.

Ezt saját maga mondta!


Mit tudnék csinálni hogy rendbe hozhassam a kapcsolatunkat ?

Tudom gyerekesen hangzik de nem mondok le róla mert mindkettőnk hibája ez ! Mert ha ő nem ilyen akkor én sem vagyok olyan,persze fordítva is igaz.Tehát oda vissza megy!



Normális tanácsot szeretnék kérni mert eléggé rosszul érzem magam ebben a helyzetben !És minden szeretném őt vissza kapni. A válaszokat előre is köszönőm nektek !


2019. ápr. 5. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy április 20.án lennénk 3.éve együtt abból ő 6 hónapos kismama.
2019. ápr. 5. 12:07
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Egy manipulatív ember sose fog változni, mindenben előjön az ő törvénye és igaza, bármit tehetsz vele. Döntsd el hogy kell e neked ez a huzavona. Ti sose lesztek olyan összhangban mint a jobb és bal kéz.
2019. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Hát, vannak emberek, akik párkapcsolatra tökéletesen alkalmatlanok, rendszerint az öntörvényű, önző, egoista, intoleráns emberek. Minden csak úgy jó, ahogy ők gondolják, alkalmazkodni képtelenek, stb.

Vagy meghunyászkodsz életed végéig mellette, (férfi létedre) de szerintem egy normális pali bele nem megy ilyesmibe.

2019. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ez nagyon rossz hír hogy terhes. Még pedig azért mert a kapcsolatotok nem stabil és egy ilyenbe gyereket nagyon rossz ötlet volt!

A gyerek úgy fog fel nőni hogy ti hol együtt vagytok hol nem és gyakori veszekedés és ez mind meg fogja őt viselni ő nem fog meg változni éretlen a viselkedése.

Te egy kapcsolat függő lehetsz ha egy ilyen lányhoz ragaszkodsz.


Viszont rossz ember nem vagyok próbálok tanácsot adni, mivel ilyen a személyisége változni sose fog, de javítani tudsz a dolgokon amikor hibákat követsz el, vagy meg bántod őt, és látod meg sértödött vagy érezteti hogy hibáztál olyankor lásd be és kérj bocsánatot tudom hogy nehéz lesz és ez egyoldalúnak fog tűnni de ő változni nem fog neked meg ő kell és egy kapcsolatban egy embernek be kell látnia a hibáit és mível te látod be többszőr a hibáidat míg ő annyira nem hát te leszel az érettebb okos enged szamár szenved más különben menni fog örökre az ördögi kör az örökös szenvedés. De van egy jó hírem egy idő után be láttod és majd érzed hogy mennyire egy oldalú minden és majd kiszeretsz belőle és le válsz tőle még ha gyereked is van tőle akkor is.

2019. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El nem bírom képzelni, hogy hogyan lehet így gyereket vállalni. Felelőtlenség. Az egésznek szegény gyerek fogja meginni a le ét.
2019. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!