Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hova menjek a gyerekkel?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, van egy 1 éves kisfiunk. Besokalltam az állandó irányítgatásba, fenyegetésekbe, csúnya beszédbe, pofonokba. Ha elgurul a párom gyógyszere ( szerencsére nem a férjem, így válni nem kell ) szóval ha elborul az agya, akkor úgy érzem már nem vagyok szerelmes belé. Amúgy apának nagyon jó, de nem szeretném ha ebbe nőne fel a gyerek, hogy ezt látja. Inkább neveljük külön, de boldogan én úgy gondolom. Viszont nincs hova mennem a fiammal, és ráadásul gyed-en vagyok, ami még talán egy albérletet sem fedezne. A ház a párom anyjáé, neki és nekem sincs a nevemen. Mit tehetnék, hova mehetnék a kisfiammal, és mégis hogyan? Ő nem engedne el, ebben biztos vagyok, meg öngyilkossággal fenyegetne vagy azzal hogy engem bánt. Hogyan lehet így megoldani a helyzetet. Félek tőle azért...betegesen szeret. ( tudom, tudom ez nem szerelem :/ )
2019. márc. 20. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyaotthonba, az ország másik részére.
2019. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg én is ehy anyaotthont javasolnék ha nagyon nincs senki rokonod.
2019. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az anyaotthonokról nem sok jót hallottam. Ideiglenesen talán apukámnál elférnénk picit. De ha nem jelentem be hogy elmegyek az baj? Mármint persze lehet szakítani, na de a gyerek az övé is, nincs joga tudni hova megyünk? Nem kerestethetne a rendőrséggel azzal hogy "elraboltam tőle a gyereket"?
2019. márc. 20. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szarj rá, hívja csak a rendőrséget és akkor kitálalsz hogy miket csinált veled!

Ő fog rosszabbul járni.

Egyébként meg a rendőrök nem fognak betenni a kocsiba és visszavinni...


Egy percig se gondolkozz ha apud befogadna titeket!

2019. márc. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj apudhoz, és add be a kérelmet a gyermekelhelyezésre, aztán gyerektartásért. Kérj hozzá ingyenes jogi tanácsadást.
2019. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot gondoljunk mar at, de foleg te! Hogy lehet egy ferfira azt mondani, hogy jo apa, aki veri a gyermeke anyjat. Mit fog tanulni a fiad tole? Hogyan fogja megtanulni tisztelni a noket ha az apja labtorlorongynak hasznalja az anyjat?

Koltozz edesapadhoz, a tudta nelkul csomagolj ossze es lepj le. Ha megjellenik nalatok akkor gondolkodas nelkul hivd ki a rendorseget.

2019. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!