Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez érett lesz valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Szerintetek ez érett lesz valaha?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 év utan szetmentunk,kozben 2x megcsalt es most szakitas utan fél évvel már volt 4 kapcsolata es most lett az otodik neki azzal a csavoval akivel megcsalt és akitol nemi betegseget kaptam:)) szerintetek az ilyen no egyaltalan nő? Vajon mit akar az élettől? És fél év alatt amig nem voltam vele irogatott meg tiszta feltekeny volt mikor massal jottem ossze

2019. ápr. 6. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj hálát hogy megszabadultál tőle.
2019. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te minek foglalkozol meg beszélsz még vele? eleve ha ezeket így tudod, az azt jelenti, hogy érdekel, az meg baj...
2019. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!