Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak úgy, hogy a legjobban fájjon a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 4 éven át tűrtem a félrelépéseit, hogy a hátam mögött fiúzik. Az a durva hogy ez a buta még szeret is nagyon, mert mindig sírva vissza könyörgi magát. Már az ezredik esélyt kapja, és a kétezredik ígérgetés hangzott már el az ő részéről, hogy most minden más lesz. Fiúkkal randizik, és nem is sorolom, hogy mikkel bukott le még... Most éppen azt hazudja, hogy nem ír egy bizonyos fiúval akivel megcsalt de nem vallja be hogy mi történt köztük, csak tudom mert a közös fotóik alapján egyértelmű. De én nem vagyok naiv, és tudom hogy beszélgetnek. Szóval szeretném ezúttal kidobni őt végleg, és nem engedném már vissza. De azt akarom, hogy fájjon neki, és szenvedjen.


Tudnátok tippeket adni hogy hogyan szakítsak így?

Én arra gondoltam, hogy egyik reggel mikor tőle megyek munkába, nem ébresztem fel, letiltom mindenhonnan, és örökre eltünök. A határ a csillagos ég, érdekelnének jó tippek!

27/F

(Nagyon gonosz dolgokat tett velem ez a lány, megérdemli!)


2019. ápr. 8. 09:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Te hagytad, hogy így bánjon veled, te nem dobtad ki már az első húzása után, tehát megérdemeltél mindent. Legalább szakításkor összekaparhatnál némi méltóságot a szánalmas kis vergődésed helyett, szerinted fájni fog neki fogja bármi, ami tőled jön? Jó vicc.
2019. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért állnál bosszút mégis? Megcsalt többször, te pedig visszafogadtad többször. Önszántadból mentél bele a buliba. Az első megcsalás után visszafogadtad, amivel jelezted felé, hogy semmi önbecsülésed sincs és ezt bármikor újra megteheti veled, mint ahogyan meg is tette.


Szakíts vele és lépj túl. Minek pörögni ezen? Fölösleges. A piti bosszúk meg annyira gyerekes gondolkodásra vallanak. Élni és élni hagyni! A legnagyobb bosszú, ha keresel egy normális lányt és boldog leszel vele. Ő meg járjon fszról-fszra.

2019. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 LazyJones ***** válasza:
100%
Szakíta vele normálisan, felnőtt módob, kicsinyesség nélkül. Akkor van rá sansz, hogy bánni fogja. Ha egy kicsinyes marha vagy, nem lesz kár érted soha.
2019. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

Azert azt ne mondja senki hogyha a kerdezot rajtakapna a baratnoje egy masik lannyal nem esne neki rosszul

Oda vagna ha szeretu ha nem mert rajonne hogy nem o az egyetlen no a foldon

De az is jo amit irtal

Viszont te se az erettsegedrol vagy hires, amugy hogy tudtad ezt evekig turni?

2019. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen nőket a bosszú nem hatja meg, csak még jobban fog szórakozni rajtad. Lehetnél kicsit okosabb...
2019. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ùgy szakíts,hogy megbeszéltek egy találkozót,de Te nem mész el.Hagyod hogy keressen vagy írjon,nem tiltod le sehonnan.De ne reagálj semmit mikor keres.Ha a haverjaid felhívnának mi van veled,ne mondd el neik.Aztán ha meguntad 1 -2 nappal később,akkor kérdezd meg mit akar,azt hitted van annyi esze,hogy a nem válasz az egyenlő a szakítással.
2019. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15%
16-os ez jó ötlet, ilyet simán megcsinálhatsz tényleg.
2019. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%
Bohóc!
2019. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Szó nélkül hagyd ott ,tiltsd le és nézz át rajta
2019. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
35%
Az én páromat is megcsalta az exe többször. Már értem miért volt annyira ki jó ideig. Nem elég hogy milyen csajt fogott ki, aki ezt csinálta vele, még meg is kapta gondolom ő is ezeket a reakciókat. Innen felépíteni egy önbecsülést, hát le a kalappal akinek sikerül.
2019. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!