Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyik napról a másikra ki szeretet belőlem a a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sok veszekedés miatt ki szeret belőlem !Azt mondta nem képes így velem együtt élni!

Azóta megpróbáltuk pár alkalommal találkoztunk de akkor is csak veszekedtem vele.

Azon hogy nem tudja eldönteni hogy velem akar e élni vagy sem!

Most már eljöttünk odáig sajnos hogy belátta sokkal jobb lesz nélkülem mert nem veszekszek és nincs állandó rossz kedve ez miatt!

Szóval egy 0 lettem a szemébe !

Mit tegyek hogy újból belém szeresen és kapjam öt vissza ?Sajnos a fészbukon is lehordtam mindennek és abszolút nem szép szavakkal illetem őt!

Tudom elég gáz vagyok de szeretem őt és nem akarom mással látni sehol !

Ráadásul lassan 5 hónapos terhes úgyhogy nem akarok nélküle lenni !Mit tegyek ?


2019. ápr. 8. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva szerintem semmit nem tudsz tenni.


Voltam mindkét helyzetbe,amikor én szerettem ki valakiből ez miatt,és volt forditva is.


Mi is próbáltuk,de ideig óráig ment...soha nem volt olyan mint amilyen azelőtt.


Miért kellett vele veszekedni? Inkább bizonyitani kellett volna neki,hogy igen is veled akarjon élni,mert jó veled,és képes vagy megváltozni miatta.

2019. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, h egyik napról a másikra!

Mindig vannak előjelek. Talán nem kéne rendszeresen leordítanod a fejét!

2019. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha szeretted volna, akkor nem veszekedtél volna ennyit. Ha ő 5 hónapos terhesen is úgy döntött, hogy inkább lesz egyedülálló anya, mint hogy téged elviseljen, akkor olyan szinten megundorodhatott már tőled, hogy ha fejreállsz se megy vissza hozzád, nagyon jól is teszi!! Legközelebb talán nem utólag gondolkodsz és nem teszed tönkre a kapcsolatot állandó veszekedésekkel.
2019. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én 20 éves vagy a barátnőm pedig 17 és nem voltunk egy szinten .

neki az első igazi nagy szerelme állítólag én voltam

de igenis rosszul viselkedtünk mindketten

ö sokszor kifordította a szavaimat és igazából még beszélgetni se nagyon tudtam vele mert rögtön jött a rafináltság minden oldalról!

Aztán sokat féltékenykedtem rá !De télleg komoly szinten rengeteget pedig nem volt rá okom

aztán ez megfordult és ö volt nagyon féltékeny rám fogott mindenkit .

és aztán szétmentünk ez miatt

most pedig külön élünk 2 hónapja de az idő alatt engem nem keresett nem irt nem hívott mintha megszuntete volna az egészet.

aztán jártam én hozzájuk és valahogy megpróbáltuk újra

de nem ment mert ha én szóltam egy rossz szót egyből megindult végleg.

ha fordítva történt akkor elvárta hogy ki nevesük mindketten .

2019. ápr. 8. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajaj, láttam már olyat is, hogy a végén kiderült, a gyerek nem is az embertől volt, azért kellett lépnie.
2019. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!