Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogos volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal,mèg külföldről is haza vártam,pedig több hónapot töltött odakinn.. Mostanában furánn kezdett viselkedni,illetve gyanús dolgok tűntek fel nekem.. Tudom szègyen,de a tisztán látás èrdekèben belenèztem a telefonjába.. Már egy jó ideje beszèlget egy csajszival, találkozgat a csajjal,ès bulizni is voltak együtt a tudtom nèlkül. nagyon fèlreèrthető üzeneteket váltottak,tisztán èrezhető volt hogy van köztük valami. Rákèrdeztem hogy mi van közöttük,de nem mondtam el a telefonos rèszt egyelőre. Tagadta hogy bármi is lenne,vagy hogy beszèlnènek. Kèsőbb kifakadtam neki,hogy tudok mindenről ami a hátam mögött folyik,ès adtam neki időt hogy eldöntse èn vagy az a csaj. Mivel egyáltalán nem keresett,egy szikrányi jelèt sem mutatta annak,hogy esetleg hiányoznèk vagy fontos lennèk neki, így szakítottam vele. Teljes szívemből szeretem,de ezek után már nem tudnèk bízni benne.. Szerintetek jól tettem hogy ott hagytam,vagy talán várnom kellett volna mèg egy picit? Rettegek attól,hogy esetleg egyedül maradok.. A közelemben már mindenkinek komoly párkapcsolata van,nekem meg eddig minden párkapcsolatom kudarcba fulladt,hol a párom miatt,hol miattam..

20/L



2019. jan. 23. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2019. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jól tetted! Ezek után tényleg nem lett volna bizalom, és így is úgy is szakítás lett volna a vége szerintem.

Ne aggódj, nem mindenki találja meg tizenévesen élete párját és még előtted azért bőven van pár év :)

2019. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg már rég csalt. Normális ember elmondaná, hogy szokott valami lánnyal találkozni, vagy néha buliznak is együtt. Az, hogy nem is keresett meg, nem hiányzol neki, megmutatta, hogy nem vagy neki fontos.


De most térjünk át egy másik dologra:

Tényleg azt hiszed, ha féltékenykedsz másokra, mert kapcsolatban vannak, az neked jobb lesz?

"Rettegek attól,hogy esetleg egyedül maradok.. A közelemben már mindenkinek komoly párkapcsolata van"


Attól mert valaki párkapcsolatban van, nem mindig jelenti azt, hogy felhőtlenül boldog. Ezt mutatja is, hogy mennyien szét mennek bizonyos idő után.

Próbálj meg boldog lenni egyedül, nem mástól várd a boldogságod. Ha az élet is úgy akarja, egyszer elébed sodorja az igazit.

2019. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megy a zöld kèz. Utolsónak 😊 : Nem igazán mondanám hogy fèltèkenykedek vagy esetleg irigy vagyok másra,mert ilyenről szó sincs,sőt,nem vagyok rossz indulatú ember,örülök hogy ők sikerrel jártak😊 Itt arról van szó,hogy mivel nagyrèszt mindenkinek párja van, folyamatos nyomás alatt vagyok, hogy mi lesz,ha soha nem találok olyan embert aki mellettem maradna,vagy esetleg milyen baj van velem,amièrt nem találtam mèg olyan embert,aki nem játszadozott volna velem. (Mert valljuk be őszintèn ,valahol bennem is lehet a problèma gyöakere,ha eddig minden párkapcsolatom sikertelen volt). Egyszerűen rettegek hogy egyedül maradok, hogy soha sem találok megfelelőt..
2019. jan. 23. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted szerintem is. Valószínűleg, mivel ott a bizonyíték a telefonjában, csalhatott. Mert nem hiszem, hogy azt félre lehet érteni.

A másik dolog: 20 évesen még előtted az élet. Én pl. 26 évesen találkoztam először a férjemmel. Tehát ne görcsölj, ne mások kapcsolataihoz hasonlítgass, járd a saját utad! Sok szerencsét!

2019. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Ne rettegj, mert nem fogsz egyedül maradni. Amit tettél, meg jól tetted.

32/f

2019. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Helyesen cselekedtel. Aggodni, mint irtak felettem tenyleg felesleges. Nem sokan buszkelkedhetnek azzal, hogy az elso kapcsolatuk sirig tarto hazassag lett. Fogsz meg szakitani par alakkal, mire meglesz az igazi. Errol szol a parkereses. Fel a fejjel!


42F

2019. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jól tetted, jogos volt!

Figyi, ha egy pasinak a barátnőjén kìvül komolyabban megtetszik más, és tartják is a kapcsolatot, tehát meginog, akkor az már felejtős, legalábbis én így gondolom. Én is szakítanék ilyen miatt, és mondanám, hogy boldogítsa inkább a másikat, mert akkor engem nem is szeretett. Nem kellene már! Ha már választania kell két nő közül, akkor inkább vigye a másik.:D Amúgy én is a 4. komoly kapcsolatomban vagyok, remélem most már ez az utolsó lesz!

32N

2019. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

És nem azért mert a másik lánnyal is kavart, hanem azért mert egyáltalán nem tisztel Téged. Aki akkor is Tagad ha már kiderült az igazság az egy gerinctelen ember, soha nem bíznék rá még egy zsebkendőt sem. Írom ezt férfiként.

41F

2019. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Nem mondom, hogy helyes belenézni a másik telefonjába, de a cél szentesíti az eszközt. Neked volt egy gyanúd, ami beigazolódott. Ő tagadta, aztán nem is keresett, ergo nem kellesz neki. Innentől értelmetlen lett volna vele maradni.

20 évesen pedig ne parázz amiatt, hogy egyedül maradsz, mert bőven van még időd. Ismerek olyat, aki 32 évesen, 7 év kapcsolat után szakított, majd később megtalálta az igazit és most boldog házasságban él.

2019. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!