Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki le tudna beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki le tudna beszélni erről a hülyeségről?

Figyelt kérdés
Szóval 4 hétig beszéltem ezzel a nővel, egész jól elbeszélgettünk (nem szerettem volna komolyabb kapcsolatot mert a munkám és a távolság akadályozott volna benne)de mindig is szerettem volna egy hozzá hasonló baráti társaságot. Aztán hirtelen azt mondta ,hogy szeretné megszünteti ezt a beszélgetősdit ameddig megpróbálja valakivel szóval így messengeren ignore-t kaptam tőle (azaz tudok küldeni üzenetet de nem kap róla értesítést és egy zárolt mappába kerülnek ahol nem is látja őket). Na erre lenne egy kínos megjegyzésem amiről szeretném ha lebeszélnétek. Még kb. ezt szeretném neki írni: "Ó egy ignore, már egy blokkoláshoz is kevés vagyok? :D".(ne kérdezzétek mi értelme) Tudom ,hogy ezt csak akkor látja ha egyszer megnézi az ignoráltak listáját. Nem hiszem hogy jó ötlet lenne ezzel is égetni magam de valami nem létező remény miatt még képes lennék ezt megírni.Légy szíves valaki beszéljen le róla.

2019. ápr. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezennel lebeszélnélek erről a hülyeségről.
2019. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így is sz.. rik rád, úgy is. Ne járasd le magad, nem éri meg!
2019. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Wow! És hogyan? :D
2019. ápr. 8. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Írd meg, úgyse fogja soha olvasni, mivel nem érdekled.
2019. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megbánom ha valami hülyeséget még odaírok utólag, és csak kínosabb a helyzet :D De tudom magamról, ha nem írom meg akkor ezen fogok gondolkozni, szóval írd le, úgyse nézi meg mostanában, ha a szűrt üzenetek között vagy.
2019. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként csináltam ilyen "vergődéseket", semmi értelme, csak magadat kínzod. Az illető, akinek még tovább írogattam, boldogan élte az életét és leszart teljesen.

Szánalmas voltam, te ne legyél az.

2019. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!