Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem 3 és fél év után, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem 3 és fél év után, pár hónapja szakított. Most ugrott be valami még a kapcsolat elejéről. Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval mikor még ismerkedtünk, frissen jöttünk össze, akkor történt egyszer, hogy az ismerősei viccből elkezdték mondani, hogy most meneküljek, amíg még nem késő, amíg még tudok. Most hagyjam inkább a fenébe ezt a lányt, amíg még különösebb szívfájdalom nélkül tudok elszakadni tőle. Az exem nevetett, nyugtatgatott engem, hogy csak ijesztgetnek, meg mondta nekik, hogy hagyják abba. De az ismerősei csak tódítottak, hogy mindenkit halálosan beszerelmesít, aztán elhagy, és rám is ez fog várni, és én is csak egy újabb összetört szív leszek. De ezzel ezem az eseten kívül sose poénkodtak, meg mi azért nagyon sokáig voltunk együtt.

De most esik le, hogy anno akkor igazat szóltak az ismerősei... Tényleg ez történt velem. Én még mindig nagyon szerettem az exem, mikor szakított. Szeretem még most is.


2019. ápr. 9. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vicceknek sokszor van valós alapjuk.
2019. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolatnak az a vége, hogy az egyik fél lelép. Ha rólad tudták, hogy többször is lelépett és rólad, hogy sosem, akkor logikus, hogy ezt gondolták.
2019. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem egy sráccal, ő róla is ezt mondták a barátai, nagy csajozógép volt, rengeteg nőt szédített. Én úgy voltam ezzel, hogy velem kedves a srác, miért ne? Összejöttünk, összeházasodtunk, gyerek, lakás, mindezt négy év alatt. Nemrég tudtam meg, hogy igen csak csajozik mellettem.. Valófélben vagyunk... Igaza volt mindenkinek, aki szólt nekem, hogy vigyázzak vele.
2019. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
Mindem viccnek a fele igaz szoktak mondani....
2019. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megcsalt téged vagy csak szakított veled? Hány évesek vagytok? Hány kapcsolata volt a lánynak előtted?Mert egy 3,5 éves kapcsolat azért elég hosszú ahhoz, hogy valaki úgy menjen bele, hogy majd jól összetöröm a szívét és eldobom. Nem biztos, hogy azért lett vége mert ő ilyen rossz.
2019. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen ez a szerelem , se lát, se hall ilyenkor az ember.


Igen, akkor kellett volna a csajt leépíteni, még a legelején.


Viszont ne ess abba a hibába, amibe sokan: ne kezdj új kapcsolatba addig, amíg nem heverted ki az egészet.

2019. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Nem csalt meg, csak szakított. A többit nem akarom megválaszolni.
2019. ápr. 9. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megválaszolnod, viszont akkor semmi értelme a kérdésednek. Csak azt várod, hogy kollektíven sajnáljunk, hogy milyen szemét volt veled és hallgatnod kellett volna a jelekre. Valójában akivel 3,5 év után szakítanak és nem megcsalják, azzal már nem akartak tovább együtt lenni, ez ilyen egyszerű. Ha a lány nem váltogatja a partnereit, akkor amit mondtak, értelmetlen. Tegyük fel volt 25 évesen 5 kapcsolata, talán annyi sem. Mind évek. Szerinted mi értelme ennek tükrében az elmondottaknak?
2019. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!