Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem kellek neki, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek neki, mit tegyek hogy ne szenvedjek igy?

Figyelt kérdés

Nekem o volt az elso, es teljesen kivagyok. Mar azon gondolkodtam, hogyan mondom el itthon hogy van valakim, aki raadasul szinten lany. Viszont osszevesztunk, majd azt mondta, hogy inkabb megse akar most kapcsolatot.


Mar faj a fejem a sok sirastol, hogyan tudnam elfelejteni?

19l



2019. ápr. 10. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt köztetek semmi kapcsolat, akkor miért vagy ennyire kibukva? Amúgy meg ismerkedj, foglalkozz magaddal, csináld amit szeretsz, élj! Az emberi élet túl rövid ahhoz, hogy siránkozással töltsd ki.
2019. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt, viszont miutan osszevesztunk azt mondta nem akarja inkabb, de nekem minden teren o volt az elso.
2019. ápr. 10. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben az ember nem felejti el az első soha. Főleg ha minden értelembe az illető volt számára az első.

Nekem 5 éve lett vége egy akkor másfél éve tartó kapcsolatomnak. Első szerelem volt. Bár nekem nem vele volt az első szexuális élményem, de még is kicsit olyan, mint ha még is szűz lettem volna. Mert összesen két szexuális élményem volt előtte. A lánynak viszont ha minden igaz, én voltam az első.

Legbelül sosem tudtam feldolgozni a mai napig, hogy mást választott. Persze elfogadtam, de nem fogom elfelejteni soha.

Első voltam.

2019. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kár olyanért, akinek nem kellesz! Ezt vésd az eszedbe, és máris könnyebb lesz!
2019. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El hiszem, hogy fáj és az elején nem olyan könnyű belátni azt, ami miután kicsit csillapodni tudtál teljesen evidens, ha egy kis veszekedés miatt véget vetett ennek az egésznek nem is akarta ezt igazán. Persze fájó dolog ez ezt elhiszem és klisés amit most mondok, de úgy is jön majd valaki akinek ugyanannyira fogsz kelleni mint ő neked. És csak hogy a klisé skálán meglegyen a 100%, fiatal vagy, bőven vár még rád lehetőség.

/Coelho/

2019. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinek nem vagy fontos, azután nem érdemes sírnod. Most még bánkódd ki magad pár napig, hétig, aztán nyugodj meg. Az élet megy tovább, ő meg nem érdemli meg, hogy szenvedj miatta. Nekem harminc évembe telt megtanulni, hogy az ilyen emberekkel nem éri meg foglalkozni.
2019. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!