Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés
Négy éve együtt vagyunk/voltunk. Nem akarok már vele lenni, sokat veszekszünk. Többször szakitottunk már, de pár napra rá megesik rajta a szivem és visszakonyorgi magát, annak ellenére, hogy tudom, nem akarok már vele lenni. Nincs megcsalasrol, vagy ilyenekrol szó, egyszeruen nem ő az igazi nekem. Hogy tudnam örökre elfelejteni, es hogy tudnam kiverni a fejembol anelkül hogy megessen rajta a szivem es visszafogadjam? Osszinten, egy kicsit ugy érzem, hogy nélküle kevesebb vagyok, nélküle üresek lesznek a napjaim, szerintem ez is nagyrészben szerepet játszik abban, hogy visszafogadom akàrhànyszor veszekszünk. Hogy tudnám örökre elfelejteni? Vagy ha nem is elfelejteni, mert bem rossz emlèkekrol vahy tapasztolatokrol van szo, hanem csak egyszeruen hogyan válhat közömbössé számomra?
2019. ápr. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bosszúból szexel!
2019. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem beszélni vele hetekig. Olyan mint a cigi erős akarat kell hozzá. Lánynak tippellek,de bocsi ha tévedek. Szingli barátnőket keresd fel csináljatok programokat. Kezdj el nézni online sorozatokat. Szerezz egy fiú barátot akivel csevegsz elmész ide oda. Más társaság más életforma kell. Sajnos a kapcsolatok 75% bezárja egy körbe az embereket. Gondolok itt arra,hogy kompromisszumokat kell kötni. Nos ezek a falak leomlottak.
2019. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon, úgy.
2019. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!