Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért kerül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért kerül az ex föltűnően?

Figyelt kérdés
Régebben mentünk szét,nem voltunk sokáig együtt,de elég sok érzelem volt benne(pozitívak is és negatívak is). Vitával váltunk el,utána én kerestem meg,hogy zárjuk le rendesen. Nem nagyon sikerült,sok mindent a fejemhez vágott,hibáztatott,stb. De ő zárta le előtte a kapcsolatot és nézett elég feltűnően át rajtam. Most is,ha találkozunk,akkor is csak a legszűkségesebb helyzetekben vesz észre. Mint aki a mai napig meg lenne sértve. Viszont heti rendszerességgel látjuk egymást,én probálok normálisan elmenni mellette,de néha még mindig bántó ez a viselkedés. Vagy ez normális egy szakítás után,hogy így viszonyulnak a másikhoz?
2019. ápr. 14. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, főleg ha az egyik fél nem tette túl magát a szakításon, akkor nem is lehet elvárni, hogy közömbösen úgy kezeljen, mint a többi embert, normális, ha kínosan érzi magát a jelenlétedben.
2019. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő így próbál meg túllépni rajtad. Tudom, nehéz, de ha most ezt az időszakot megpróbálod méltósággal viselni, később akár lehettek jóban is. Ezalatt azt értem, próbáld őt engedni járni a maga útját, te pedig élni a saját életedet. Talán pár hónap múlva tudtok majd nyugodtan egymás szemébe nézni.
2019. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A vitánk után egy hónappal tudtam vele beszélni,mert akkor éreztem úgy,hogy engem ez nagyon zavar,hogy így váltunk el és hogy próbáljunk meg normális viszonyban maradni(egy egyetemre járunk,sok a közös ismerős).Még azon a bizonyos beszélgetésen mondta,hogy azért nem jött oda hozzám,mert látta rajtam,hogy zavarba jöttem volna.Akkor direkt megkértem rá,hogy ha csak ez az oka a viselkedésének,akkor mellőzze,mert erre nincs szükség.Mondtam neki,hogy nincs benne semmilyen tüske,hogy nem haragszom rá,stb.Ő is ezeket mondta.Olyan van,hogy pl.:bulikban direkt nagyobb kört tett,hogy ne mellettem menjen el,elfordítja a fejét,előveszi a mobilját,ha mellém ér a folyosón,de utánam néz.Ha elkapom a tekintetét,akkor van,hogy rámosolygok,az használt eddig,mert akkor ő is mosolygott meg köszönt.

Nekem azóta lett más és ő is mondta nekem,hogy foglalkozzak mással,mert ő nomád életmódot él most.

De akkor sem értem ezt,hogy ha nem voltak felém érzései(ezt mondta)régebben,akkor mire fel ez a viselkedése?

2019. ápr. 14. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy benned nincs tüske, de talán benne van, csak nem akarja bevallani ezt, könnyebb rád fogni, hogy miattad:DD


Szerintem ha nomád életmódot él, már az is eléggé utalhat arra, hogy nem tette túl magát.


Nekem zavarosnak tűnik a helyzet, a leírásban azt írtad, hogy voltak érzések a kapcsolatban. Nem?

Ha egyértelműen úgy viszonyult hozzád, hogy nem voltak érzései, akkor így van, de ha össze-vissza zavarosan viszonyul, mintha nem tudná eldönteni, akkor már más a helyzet.


Gondolom egyszer azt mondta, hogy nincsenek érzései, máskor meg mást mondott?

2019. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De magában a kapcsolatban a fiú mutatott érzelmeket. Volt sírás,stb. De utána meg mondta,hogy neki nem alakultak ki az érzései felém és most neki nem kell kapcsolat. De ettől függetlenül nem úgy viselkedik,mint akinek semmi baja ne lenne
2019. ápr. 14. 18:14
 6/11 A kérdező kommentje:

A vita maga is onnét indult,hogy egyszerűen nem bírtam azt,hogy játszik a fiú az érzéseimmel.Egyszer azt mondta,hogy szüksége van rám és fontos vagyok neki,pár nem múlva meg már nem kell neki kapcsolat.Én mondtam neki,hogy gondolja át,hogy mit szeretne,én várok rá,stb.

Meg belekeverte a baráti társaságomat is,hogy ők nem bírják őt és ez nem lenne jó hosszútávon.

Egyszer még utánam rohant,hogy kezdjük újra,pár nap múlva már új leányzót keresett magának a buliban.

2019. ápr. 14. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem a rövid együtt töltött idő alatt sírt is a pasi. Nos a pasik akik hamar sírnak egy kapcsolatban, azok érzelmiket elég szélsőségesen mutatják ki általában. Szerintem nála ez a szakítás utáni viselkedés is ilyen. Vagy szeretni tud vagy utálni normálisan viselkedni nehezen.
2019. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen,többször is sírt. Lehet,facebookon elégé írogattak a haverjaival minden féle kép alá(barátnős,veszekedős,stb.képek alá)hetekig,hónapokig. Amik szerintem felém irányultak.

Igazából sajnálom őt,mert elégé kivolt és megkérdezném,hogy most hogy van,de így szerintem felejtős a dolog.

2019. ápr. 14. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

# 5 Ettől tartottam:D Ez elég ellentmondásosan hangzik, szerinted melyik része igaz annak, amit kimutatott feléd? Attól, hogy ezt mondta, még nem biztos, hogy így van, főleg ha a viselkedésén is nem ez látszik.

Erre mondják, hogy a viselkedést kell nézni, nem azt, amit mondunk. Aki azt mondja, hogy szeret, az sem biztos, hogy komolyan gondolja, ez fordítva is igaz. Ezek csak szavak. Ez alapján nem lehet azt állítani, hogy ne lennének érzései feléd, max azt, hogy bizonytalan, talán a szerelem ellenére kételyei is voltak a kapcsolatban.


Amúgy átérzem a helyzetet, voltam hasonló kapcsolatban, ilyen szélsőséges lelkivilágú emberrel.

2019. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező...harapná meg a kiskutya hogy a köcsögöknek jutnak olyan rendes nők mint te. Na de a lényeg, te nem vagy pszichológus. Ő meg lassan arra szorúl, vagy csak szimplán éretlen (érzelmileg). Előtted voltak barátnői?

Kor nem számít, innen tudom sok 30+ os pasi érzelmileg és kapcsolatilag 15 éves szintjén áll. Értem ez alatt nem volt kapcsolata, vagy mindig bántott vagy bántották kapcsolatban,nincs szülői példa, vagy az is rossz.

2019. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!