Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Stratégiák szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stratégiák szakításra?

Figyelt kérdés
Film, sorozat címek síráshoz, egyéb stratégiák? Azon kívül, hogy keressek újat, egyelőre nagyon friss, fel akarom dolgozni, gyászolni akarom, hosszú kapcsolat volt.

2019. ápr. 13. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy: SZABADSÁG!
2019. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor most szakításra kell vagy annak feldolgozására?
2019. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annak feldolgozására.
2019. ápr. 13. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát amíg még nagyon friss én azt ajánlom, hogy ne nézz romantikus filmeket (ami nekem ilyenkor bejött az 500 nap nyár, a kedvencem), sírj amennyit csak szeretnél, minél többet legyél társaságban, írd ki magadból az érzelmeidet. Én pont a legutóbbi szakításomnál döntöttem el, hogy előfizetek a netflixre, életem legjobb döntése volt :D Sajnos csak ilyen sablon dolgokat tudok írni, ami igazán segít az az idő, ja és szerintem tiltsad le facebookról, az sokat segít ha nem nézegeted és nem akarsz neki írogatni.
2019. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy majd amikor eljön az ideje, lehet egy kapcsolatod, ahol jobban működhet minden. Mivel szakítottatok, nem voltatok boldogok, így ő is találhat egy társat magának, nem kell egymást mérgesen kerülgetnetek. Jön majd valaki, akivel azokat a hibákat nem kell újra elkövesd, és sok olyan új tetted lehet, ami csak mégjobban hozzád fogja az új szerelmed kötni. És ő is jobban szerethet majd mindenkitől, akit eddig ismertél.
2019. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!