Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogy tudta feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy tudta feldolgozni hogy a párja a kapcsolatuk alatt beleszeretett másba és elhagyta miatta?

Figyelt kérdés
Hosszú több éves kapcsolat volt. Annyira hiányzik így is, pedig sok fájdalmat okozott ezzel. Lassan 3 hónapja, megbeszéltük, irántam már nem érez semmit, ha vele nem működne, akkor sem jönne már vissza hozzám. Én nagyon szerettem őt, mikor fog elmúlni ez a borzalmas érzés?

2019. ápr. 13. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem közös gyerek ellenére 6 hónap alatt sikerült. Mindenkinek más, hogy mennyi idő kell.
2019. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Minden elismerésem, kitartást kívánok! Ilyenkor belegondolok hogy hálát kell adnom azért hogy még csak jártunk, nem volt se házasság, se gyerek.


Ha szeretned, én szívesen meghallgatnám a történetedet.

2019. ápr. 13. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult elő velem ilyen, 20 éves voltam, a barátnőm 18, jó régen történt. Nagyon szerelmes voltam belé, ezért nem vettem észre a jeleket időben, hogy egyre kevésbé figyel rám és egyre ritkábban tudunk találkozni. Amikor vizsgaidőszakom volt keveset tudtunk találkozni és elkezdett szórakozni járni az egyik osztálytársával akit és is személyesen ismertem. Ez ment 2 hónapig, gyakran hármasban-négyesben jártunk szórakozni és egyszer csak felszálltam a buszra amit az ismerős sofőr vezetett(nővéremnek csapta a szelet),aki közölte, hogy a barátnőm és a másik srác órákig smárolt a buszon,és ez már egy ideje tart. Először nem akartam elhinni, majd kb 2 nap töprengés után arra jutottam, hogy ezt tisztázni kell. Odamentem a sulijához tanítás végén, rákérdeztem a dologra és mindenféle megbánás nélkül közölte velem, hogy ő már a másik srácot szereti és már el akarta ezt mondani nekem, hogy közöttünk vége mindennek. Azzal búcsúztam el, hogy legalább annyira tisztelhetett volna, hogy nem hoz kellemetlen helyzetbe a közös ismerősök előtt, és távoztam. Kb fél év és egy gyönyörű lány kellett ahhoz hogy kiverjem a fejemből a történteket. Soha nem fogom megbocsájtani sem a lánynak, sem a srácnak, hogy kijátszottak.
2019. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom 😔 ha így bánt veled, akkor nem érdemelt meg, annyi tisztelet lehetett volna benne hogy elmondja.
2019. ápr. 13. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd bele haltam, eszmeletlenul sajnaltam magam, aztán rájöttem, hogy szánalmas vagyok.

Élete nőjét veszítette el, mikor szakított velem, azóta csak szánni tudom. Természetesen a kiszemelt lánykával nem történt azóta sem közöttük semmi, és már engm is sír vissza, de én teljesen új életet kezdtem.

Új emberekkel vettem körül magam, akik mellett rájöttem, hogy egy értékes, szerethető személyiség vagyok.

Keress új impulzusokat, zárd le az exeddel való kapcsolatod véglegesen, hidd el, fog ő utánad sírni, ha látja rajtad a közönbösséget, meg hogy nem keresed.

2019. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Annyira összeillettunk, soha nem volt hangos szó sem köztünk, jól éreztük magunkat egymás társaságaban. Az évek alatt picit átalakult megszokássá, és ahigy erre rajott, nem hogy tett volna érte hanem belezúgott egy kolleganojebe, aki szintén kapcsolatban volt. Nagyon nehéz őt elengedni 😔 de ha megtette velem ezt, akkor később is megtette volna,igy az a tudat vigasztal hogy jobb nekem nélküle.

Utolsó, néha én is ezt érzem hogy remélem utólag rajon hogy mit vesztett... Aztán abba gondolok bele hogy akit szerettél, nem kívánhatsz neki rosszat. Bár nagyon szenvedtem miatta, és igazságtalannak érzem hogy amíg én gyötrődok, addig ő önfeledten randizik.

2019. ápr. 13. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Na kérdező? Miujsag azóta?
2020. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!