Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azért szakított mert megijedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított mert megijedt a problémaktol?

Figyelt kérdés

Azt mondta megijedt a problémaktol amik később csak indukálódhatnak(kisebb egészségugyi gondjaim vannak, elég brutális migrén, fájdalmas menstruáció), és félt hogy nem fogja tudni ezt kezelni a jövőben. Magától is megijedt és rossz embernek tartja magát emiatt. Szégyelli hogy nem tud vele megbírkózni vele, mert tudja hogy ilyen kisebb jellegű problémák mással is lesznek.


Szakítás után pedig kis átmenettel összejott egy kollegajaval.


Én úgy érzem a szavaiból hogy menekül a gondok elől. Nyilván az hogy mással van, azt jelenti hogy nem velem akar, mégis azt érzem hogy ő csak egy menekulesi út neki. Mit gondoltok?


2019. ápr. 15. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Egyenes volt és korrekt. Örülj neki, hogy nem rabolta feleslegesen az időd.
2019. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem.Azért szakított, mert már más kellett neki.Minden amit neked össze hablatyolt, az csak mese.

Lépj tovább.

2019. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ő nem akart tőled semmit. Innentől meg már teljesen mindegy, hogy ki mit gondol.
2019. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a problémák miatt szakított, hanem mert volt más. Ez csak egy kifogás volt.
2019. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég kifogás szagú, amit előadott. Ha meg valóban megijedt ezektől a problémáktól, hát gratulálok, jobb is, ha nem maradsz egy ilyen alakkal. Ennél jóval komolyabb gondok adódhatnak és valószínűleg fognak is adódni. Pl. az én párom is migrénes, ha kell, 3 óráig ott vagyok mellette a kanapén, simogatom, masszírozom, puszilgatom, amit el tudsz képzelni, mert gyógyszert csak nagyon ritkán hajlandó bevenni. Soha nem gondoltam, hogy ez valakinek probléma lenne, jesszus.
2019. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Talált jobbat, és csak összehablatyolt valami ürügyet. Ennyi. Kényelmeske szarjankó. Remélem úgy vágja ki majd a kollegina, mint macskát szarni!!
2019. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!