Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított velem. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, de elég fura módon. Igazából két hónapja jöttünk össze, egész sok időt töltöttünk együtt és jól éreztük magunkat. Jó fej, jóképű, humoros srác, aki nálam 2 évvel idősebb (22) és nem volt még komolyabb kapcsolata, de elmondása szerint mindig is vágyott rá. Nagyjából minden rendben ment aztán kiderült róla hogy az előző kapcsolatai miatt kicsit önbizalomhiányos. Ugyan szóba került, de természetesen, nem feküdtem le vele mert korainak gondoltam. Aztán egyik nap elhívott és közölte hogy részéről vége mert szerinte jobbat érdemlek és hozzá képest mindenki más jobb.

Szerintetek mi baja van?

Más csajt nem hinném hogy szerzett mivel az egyik közös barátunk nekem már rég mondta volna. Kicsit ugyan hiányzik de inkább az a furcsa hogy mitől viselkedett így?



2019. márc. 30. 21:28
 1/5 Mickbro ***** válasza:
100%
Onbizalomhiany. Vedd at az iranyitast!
2019. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem szerelmes, és igazából nem akart becsapni téged. Bűntudata lett tőle, hogy valszeg sose fogja irántad azt érezni, amit egy kapcsolatban szeretne, úgyhogy téged meg nem akar hitegetni, mert annyit azért jelentesz neki, hogy nem láncol magához valami pótlékként, hanem elenged.
2019. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*De mondjuk ha erről van szó, azt elmondhatná nyíltan.
2019. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is önbizalom hiányos vagyok, de ha sikerülne valakivel megkedveltetnem magam és össze is jönnénk, nem szakítanék.

Bár attól függetlenül lehet, hogy tönkre tenném a kapcsolatot, mert attól függetlenül, hogy velem van a csaj, úgy érezném, hogy jobbat érdemel.

És én már sajnos 31 leszek.

Sajnos nagyon kellemetlen és rossz dolog, amikor az ember nem hisz magában. Mondjuk nálam az önbizalom hiány már abból adódik, hogy sosem kaptam pozitív vissza jelzést a lányoktól, így nem is tudom elhinni, hogy bárkinek is kellenék.

2019. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Faggasd az érzéseiről, aztán ha szeret téged bátorítsd, erősítsd meg abban, hogy újra együtt legyetek.

Mindenesetre ez elég érdekes lépés volt tőle, légy óvatos.

2019. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!