Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek sem "jogos" úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem "jogos" úgy szakítani hogy nem beszéltük meg, mi volt a probléma?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, de nem mondott semmi okot hogy miért, vagyis csak annyit hogy már nem érez úgy mint régen. Hiába kérdeztem mi nem működött, csak annyit mondott hogy nem a te hibád. Oké, nem akar megbantani, de tudja hogy tudni akarom, ha már úgyis szakítottunk, miért nem bírja megmondani higy mi volt a baj?
2019. ápr. 15. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg 3., az esetek többségében ez van az ilyen mögött, amikor nincs pofája bevallani. Szard le, megszabadultál tőle legalább. Az ilyenért nem kár, aki szerint egy kapcsolat nem érdemel egy normális lezárást.
2019. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

de nem mondott semmi okot hogy miért, vagyis csak annyit hogy már nem érez úgy mint régen. "


A legtöbben ennyi magyarázatot tudnak adni a nők , rá meg 1 hónapra már mással vannak.


Akinek hasonlót mondtak és 2 hét, 1 hónap elteltével más barátja lett az írja le , kíváncsi vagyok ez mennyire igaz a többségre.

2019. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nálam is volt egy ilyen szakítás, hogy konkrétan a csomagolás közben már nem fejtettem ki, hogy miért költözöm. Felesleges volt, mert előtte ezerszer átrágtuk a problémát, és tudta nagyon jól, hogy mi volt a baj. Mégis egy álló hétig keresgetett, hogy mi bajom van. De ez egy más helyzet. A te esetedben valószínűleg egy harmadik van a képben, legalábbis a "nem érzek úgy mint régen" szöveg általában erre utal. Engedd el, aki menni akar, hagyni kell.
2019. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Vagy már milliószor elmondta. Vagy van harmadik. Vagy csak ilyen hangulatember.
2019. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Másfél évembe telt túltenni magam egy ilyen “nem a te hibád” szakításon. Egyfolytában magamban kerestem az okot, de egy harmadik fél volt a kiváltó ok.

40/f

2019. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Szerintem vagy elkövetett valamit ellened illetve a kapcsolat ellen amit nem akart bevallani- pl. megcsalt- vagy valóban ennyire bizonytalan kötődésű volt, hogy ennyi is elég neki egy szakításhoz. Természetesen az a tisztességes, ha megindokoljuk a szakítást, hogy a másik tudja, mit rontott el. Ismerkedésénél még nincs gond azzal szerintem, ha elintézzük az elutasítást egy "nem vagy az esetem"-mel, de kapcsolatnál már ideális esetben tisztelik egymást annyira a felek, hogy közlik a frankót. :)


25/N

2019. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!