Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 evig voltunk es egy valaszra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 evig voltunk es egy valaszra se meltat?

Figyelt kérdés
Persze korulottem mindenki azt mondja, hogy engedjem el. Igen, konnyu ezt mondani. 5 evig eltem vele egyutt, en mostam, foztem, takaritottam ra. Egyik nap osszeszedte a cuccat, es hazakoltozott az anyjahoz minden indoklas nelkul. Nem nagyon szoktunk veszekedni az utobbi idobe kimondottan jol megvoltunk. Egy uzenetet es smst irt, hogy hagyjam most. Nyilvan nem hagyom, es persze felhivtam, becsongettem hozzajuk, rengeteget uzenetet irtam. De egyikre se valaszolt. Ennyi volt? Tenyleg ennyit ert valakinek 5 ev? Legalabb egy magyarazatot, egy okot kaptam volna, hogy miert. Nem csaltam meg, nem beszelek massal. Egyszeruen nem fogja fel az agyam. Ne haragudjatok a kiborulasomert, de szet vet az ideg. Szerintetek kapok valaszt? Mit kellene tennem?
2019. ápr. 22. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, nálatok mi a helyzet, én, a mi házasságunkban ezt tenném: megpróbálá felhívni, megkeresni, de ha egyértelműen nem reagál, nem zaklatnám. Írnék neki egy hosszabb üzenetet, amiben biztosítanám arról, hogy bármi baj van, ha akarja, együtt megoldjuk és mellette állok. Elmondanám, hogy nagyon szeretem őt és bármikor, bármiben számíthat rám. És várnék. Nem zaklatnám tovább, nem keresném, hiszen ezt kérte.


Te most csak azt látod, hogy otthagyott az a szemét, de simán lehet, hogy beteg, megcsalt és nem tud a szemedbe nézni, vagy épp az anyja beteg és ápolásra szorul...

2019. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Mért aki egyik nap még szerelmet vall neked másik nap meg szakít abban mi játszódik le? A fene se tudja.
2019. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valoban nem tudni. De 5 ev utan akivel egyutt elsz, tancsak van annyi benne, hogy a szemedbe tudjon nezni, barmi legyen. Koszi a valaszotokat
2019. ápr. 22. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van valami oka, az, hogy a nyakára jársz és zaklatod, nem segít, sőt. Hagyj neki pár hetet, utána egyszer keresd meg, személyesen, ha egyszeren nem enged be, írj neki egy levelet, aztán felejtsd el
2019. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
De, megérdemelnél egy magyarázatot. Ez szívás, de sok mindent tényleg nem tudsz tenni.
2019. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Az exednek ennyit ért ez az 5 év. Írj neki egy utolsó levelet, amiben lezárod, elköszönsz. Aztán eldöntöd, hogy elküldöd neki, vagy apró darabokra tépve lehúzod a WC-n. A lényeg, hogy Te lezárd ezt a kapcsolatot. Ez ennyi volt. Még ha vissza is kullogna hozzád, nagyon nagy munka lenne a bizalom helyreállítása. Legyél hálás a sok szépért, amit megéltetek együtt, és azért, hogy nem kell bajlódni válással, gyermekelhelyezéssel, gyerektartással.
2019. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!